Ketinantiems atnaujinti interjerą: nauja spalvų derinimo tendencija

Nukreipkite dėmesį nuo sienų – sutelkite jį į lubas ir grindis. Kambario išvaizdą galima greitai pakeisti nudažius jas neįprasta spalva. Išsirinkite spalvą ir imkitės darbo!

Drabužių dizainerė Laura Juslin ir architektė Lilli Maunula bendradarbiaudamos su kompanija „Tikkurila“ sukūrė 2020 m. spalvų kolekciją. Puikiai išmanydamos madą ir architektūrą įkvėpimo jos sėmėsi dizaino ir mados pasaulyje.


Šis kartu nuo 2015 m. kuriančių dizainerių duetas pristatė tris drabužių kolekcijas. Jos bendradarbiavo su suomiškais prekių ženklais „Artek“ ir „Marimekko“, taip pat su kiniškais – „Peacebird“ ir „Urban Revivo“ (UR). Be drabužių kolekcijų, dizainerės taip pat kuria instaliacijas ir jas įgyvendina.


Kurkite stulbinančius kontrastingų spalvų derinius


Nuo sienos į lubas pereinanti spalva sukuria netikėtą, dėmesį traukiantį efektą. Dangaus žydrynę primenančios lubos, kurias matote nuotraukoje, nudažytos spalva „Forget Me Not“ (H353). Lubų dažymas – kur kas lengvesnis darbas nei Jums atrodo, tereikia volelio ir teleskopinio koto.


Jei Jums labiau patinka šviesių ir neutralių spalvų sienos, pabandykite nudažyti lubas kontrastinga pasteline spalva. Metų spalva išrinkta spalva „Lemonade“ (H300) puikiai derės su žemės tonais ir nuostabiai pagyvins tradicinį skandinavišką interjerą.


Derinkite matines sienas su blizgiomis grindimis


Dažydami grindis atsižvelkite į tai, iš ko jos pagamintos. Lengviausia dažyti medines grindis. Pavyzdžiui, medines grindis galite dažyti pusiau matiniais dažais „Vivacolor Green Line Floor“, nuspalvintais madinga spalva „Cucumber“ (Y383), o sienas – matiniais vidaus dažais „Tikkurila Harmony“, nuspalvintais spalva „Siesta“ (J407). Šios gaivios pastelinės spalvos nuostabiai dera tarpusavyje.Derinkite matines sienas su blizgiomis grindimis
Derinkite matines sienas su blizgiomis grindimis
Tikkurila nuotr.Trys patarimai apie spalvas


Jei ketinate perdažyti kambarį, nuspręskite, kokią atmosferą norite jame sukurti, ir pagal tai rinkitės lubų bei grindų spalvą. Norimą nuotaiką padės sukurti šie trys patarimai.


Jei grindims, luboms ir sienoms pasirinkote skirtingas spalvas, Jūsų baldų ir interjero elementų spalvų paletėje turėtų būti ne daugiau kaip trys spalvos.„Tikkurila harmony“  dažai
„Tikkurila harmony“ dažai
Tikkurila nuotr.Rinkdamiesi lubų ar grindų spalvą įkvėpimo galite pasisemti iš kambario baldų spalvų paletės. Jūsų svetainė atrodys išties savitai, jei jos lubas nudažysite savo mėgstamų pagalvėlių ar krėslo spalva.Spalviškumas
Spalviškumas
Tikkurila nuotr.Jei norite sukurti ramią atmosferą, tiek sienoms, tiek grindims arba luboms rinkitės šiltas spalvas. Ramybės pojūtį taip pat sukursite derindami vien šaltas spalvas.


Pasisemkite įkvėpimo iš 2020 m. spalvų kolekcijos „Color Now“ https://colornow2020.tikkurila.lt/


Užsakymo nr.: PT_61857

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis