Naujiena: IKEA teiks interjero dizaino paslaugas

IKEA pradeda teikti interjero dizaino paslaugas. Jos bus nemokamos, suplanuotus baldus interjerui įsigyjant iš parduotuvės IKEA. Kitu atveju, interjero projektas kainuos 20 Eur/kv. m. Interjero dizaino paslaugas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje teiks 10-ies dizainerių ir vadybininkų komanda. 

„IKEA vizija – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Naujosios interjero dizaino paslaugos leis klientams pasiūlyti individualius ir išbaigtus sprendimus namams ar atskiroms patalpoms už prieinamą kainą“, – sako Jolita Juodzevičienė, IKEA parduotuvės Vilniuje vadovė. 


Pasak jos, esminiai klientų poreikiai iki šiol atnaujinant turimus namus ar įsirengiant naujus, buvo sukurti patogų, funkcionalų namų interjerą, kartu užtikrinant patrauklią namų išvaizdą už prieinamą kainą. IKEA interjero dizaino paslaugos padės šiuos iššūkius išspręsti.


Pasak parduotuvės vadovės, IKEA dizaineriai rengs projektus tiek vienam kambariui, tiek visam namui – priklausomai nuo kliento poreikio. Paslaugos apims interjero specialisto konsultaciją, interjero projekto planą, baldų parinkimą, aksesuarų suplanavimą.


Norėdami užsisakyti interjero dizainerio paslaugas, klientai kviečiami registruotis internetu ir pasirinkti savo norimą laiką susitikimui su IKEA interjero dizaineriu. Išsiaiškinęs būsto matmenis, poreikius ir norius, jis parengs kambario ar visų namų planą, asmeninės konsultacijos metu pristatys sprendimus ir padės juos išsirinkti.


Atskirus baldus ir jų sistemas, kaip pavyzdžiui, virtuves ar spintas, IKEA klientai ir toliau galės susiplanuoti nemokamai parduotuvėje Vilniuje arba prekių užsakymo ir atsiėmimo vietose Kaune ir Klaipėdoje.

Daugiau informacijos apie interjero dizainerio paslaugas galima rasti čia

 

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis