Išeidami iš namų palikite monetą šaldiklyje – rezultatas nustebins

Net visiškai naujas šaldytuvas su šaldymo kamera gali jus pavesti. Be šaldymo kameros paprasčiausiai neįmanoma įsivaizduoti savo virtuvės, tačiau tuo pat metu šio įrenginio darbą nėra taip lengva sukontroliuoti ir laiku suprasti, kad kartais jo darbas sutrinka.

Jeigu šaldymo kamera dirba ne taip, kaip turėtų, produktai joje atšyla ir vėl užšąla, ir tai kartojasi nuolat. Žinoma, dėl to jie praranda savo maistines savybes, tačiau dar blogiau yra tai, kad jie gali sugesti ir tapti apsinuodijimo maistu priežastimi.


Todėl papasakosime, kaip patikrinti šaldytuvo ir šaldymo kameros darbą. Tai šimtaprocentinis metodas!


Kaip patikrinti šaldymo kameros darbą:


1. Pripilkite vandens į puodelį ar stiklinę ir padėkite indą į šaldymo kamerą.


2. Kai vanduo sušals, padėkite ant jo monetą, tada stiklinę ar puodelį sugrąžinkite į šaldymo kamerą.


3. Drąsiai keliaukite savais reikalais! Monetą šaldymo kameroje reikia palikti visai nakčiai ar visai darbo dienai, nes mums reikia iki galo išsiaiškinti.


4. Išimkite indą su moneta iš šaldymo kameros. Jeigu moneta ir dabar guli ant ledo paviršiaus, vadinasi, viskas tvarkoje. Šaldymo kamera veikia tobulai! Tačiau jeigu moneta atsidūrė stiklinės ar puodelio dugne, šaldymo kamera dirba netinkamai: vanduo atšilo ir vėl užšalo, todėl moneta nusileido ant indo dugno. Todėl vertėtų greitai atsikratyti šaldymo kameroje esančių produktų!


Būtina atkreipti dėmesį į šaldymo kameros darbą. Juk reta šeimininkė susimąsto apie tai, ar šis įrenginys tinkamai veikia.


Ir pabaigai dar viena maža gudrybė. Jeigu norite greitai užšaldyti želę, padėkite ją pusvalandžiui į šaldiklį, paskui išimkite ir padėkite ant viršutinės lentynos šaldytuve. Pamėgtas desertas žaibo greitumu įgaus reikiamą konsistenciją!


Taigi, pat metas patikrinti, kaip veikia jūsų šaldytuvas ir šaldymo kamera. Ir nepamirškite papasakoti savo draugams apie šią naudingą gudrybę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis