Sėkmę nešančios spalvos interjere Žiurkės metais

2020 metai pagal kinų horoskopą yra Žiurkės metai. Žiurkės metai būna taikūs, nedrebinami karų, katastrofų ar stichinių nelaimių. Tam, kad artėjančiais metais pavyktų prisijaukinti sėkmę, savo namuose galite išbandyti šių metų fengšui spalvas, kurias diktuoja Žiurkės metai.

Atsižvelgiant į kinų kalendorių, Žiurkė į namus pritraukia visokeriopą laimę ir gerovę. Ji yra naudinga, kai tik ją prisijaukini. Vienas iš būdų, kaip tai padaryti – apsupti save sėkmę traukiančiomis fengšui spalvomis. 2020 metais šios spalvos bus susijusios su vandens elementais.


Kadangi savaime Žiurkės ženklas yra susijęs su vandens elementais, tai šio tipo energijos artėjančiais metais tikrai netrūks. 2020 metais fengšui filosfijos ekspertai pataria į namus įsileisti baltos ir mėlynos spalvos.Mėlynos ir baltos spalvos interjeras
Mėlynos ir baltos spalvos interjeras
Shutterstock nuotr.Sėkmę 2020 metais pritraukiantys vandens atspalviai


Pasak 2020 metų kinų horoskopo, sėkmę nešančios spalvos, kurios gali turėti pozityvų poveikį jūsų ir jūsų namų gerovei, yra susijusius su naudinga vandens elemento energija. Todėl artėjančiais metais interjere verta išbandyti mėlynos ir baltos spalvos akcentų.Mėlynos spalvos akcentai interjere
Mėlynos spalvos akcentai interjere
Shutterstock nuotr.Vanduo ir su juo susijusios spalvos Kinijoje yra laikomos gera nešančiais dalykais. Pagal kinų tradicijas mėlyna spalva simbolizuoja sėkmę, tvirtybę, stiprybę.


Balta spalva, laikantis fengšui filosofijos, yra susijusi su nauja pradžia ir skaidrumu.Baltos spalvos interjeras
Baltos spalvos interjeras
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis