Koks kambarinis augalas 2020 m. pagal jūsų Zodiaką pritrauks sėkmę į namus

Augalas ant jūsų palangės gali ne tik skleisti malonų kvapą ir suteikti gerų emocijų, bet ir tapti neigiamos energijos šaltiniu. Kaip išsirinkti tinkamus kambarinius augalus, kurie ir ateinančiais metais pakrautų pozityvia energija ir dovanotų gerą nuotaiką?

Kokiu grožiu save apsupti? Pats geriausias ir greičiausias variantas – gėlės: mes jomis gėrimės ir įkvepiame jų aromatą, o svarbiausia – jos yra grožio įsikūnijimas, nes visas gėles globoja meilės, estetikos ir žavesio deivė – Venera. Prisimenate tą jausmą viduje, kai kas nors padovanoja gėlių? Mes šypsomės, nuotaika pagerėja, pakyla savivertė: kai į mūsų gyvenimą ateina šiek tiek grožio, mes ir patys jaučiamės gražesni, ir šį jausmą galime perduoti kitiems. Pasirodo, kiekvienas augalas turi savo horoskopą, žvaigždžių nulemtą likimą ir misiją, kuriuos tinkamai pritaikę galime gauti naudos praktiškai bet kurioje gyvenimo sferoje. Kambarinių augalų energija turi įtakos ir žmogui, ji padeda arba, priešingai, trukdo spręsti problemas, įgyvendinti naujas idėjas bei realizuoti save.


Avinas


Žvilgioji echmėja, dryžuotoji echmėja, plazdis, žemaūgis granatas, dekoratyvinė pelargonija, rododendras, karališkoji begonija, dygliuotoji karpažolė, havortija, guzmanija.


Zodiako ženklas Avinas simbolizuoja asmenybę, „Aš“, ir yra susijęs su kiekvieno žmogaus asmeniniais siekiais. Todėl visi Avino ženklo augalai turi vieną savybę – stiprina vidinį „aš“, padeda stiprios asmenybės formavimuisi ir gali tarnauti kaip talismanas siekiant asmeninės sėkmės bei užsibrėžtų tikslų. Avinas yra ugnies ženklas, todėl šiam ženklui priskiriami ugniniai augalai, kurių žiedai arba lapai raudoni, tamsiai vyšniniai, rožiniai ar oranžiniai, dažnai su spygliais. Net ir kukliausi Avino ženklo atstovai mėgsta būti pastebėti, tad jų augalai yra dideli.


Jautis


„Afrikinės žibuoklės“ arba sanpaulijos, raktažolės ar didelės jausmingos lelijos, raudonžiedės kalankės, ciklamenai, dekoratyvinės begonijos, siningijos.


Šie Žemės stichijos atstovai yra praktiški, patikimi, tačiau pavydūs žmonės. Jaučiams tinka neaukšti, stiprūs, žemi augalai, kurie sugeba išgyventi įvairiausiomis sąlygomis. Nedidelis augalų aukštis siejamas su Jaučio ženklo, kurį valdo Žemės stichija, atstovų charakteriu – jie tvirtai stovi ant žemės, jiems itin rūpi materialūs dalykai, jie yra taupūs.

Visus Jaučio ženklo augalus galima dovanoti kaip klestėjimo ir aprūpinto gyvenimo talismaną. Po Jaučio ženklu gimę žmonės paprastai linkę užsitikrinti stabilią materialinę padėtį, tad ir Jaučio ženklo augalai padės rasti pusiausvyrą finansų srityje, be to, Jaučiai yra fiziškai stiprūs ir ištvermingi, todėl šio ženklo augalai stiprina organizmą.


Dvyniai


Smidrai, paparčiai, gebenės, chlorofitai.


Oro ženklą Dvynius valdo Merkurijus – kontaktų, kelionių ir mąstymo planeta. Dvyniams tinka originalūs egzotiški augalai su pūkuotais, plunksnų pavidalo lapais. Dvynių ženklo augalų išskirtinis bruožas – gana siauri ar trumpi lapai.

Norėdami parodyti dėmesį Dvynių ženklo atstovams, rinkitės puokštę su įvairiausiomis šakelėmis ir lapeliais. Dvynių augalai visų pirma padeda palaikyti fizinę ir psichinę sveikatą bei pagerina namų atmosferą. Dvyniai yra labai komunikabilūs ir linksmi žmonės, kuriems nuolat reikia judėti ir kurie kas rytą tarsi pradeda gyvenimą iš naujo. Tad ieškodami talismano geram bičiuliui ar draugui, neapsiriksite, išrinkę jiems Dvynių ženklo augalą.


Vėžys


Alijošius, siauralapis ajeras, fuksija, krūminė peperomija, kalankė, dėmėtoji difenbachija.


Vėžiai sentimentalūs ir pažeidžiami, o pirmoje vietoje jiems visada yra šeima ir santykiai su artimaisiais. Šio vandens stichijai priklausančio ženklo atstovai renkasi estetiškus augalus, kurie jų būstui suteikia tvarkos ir jaukumo. Vidutinio ploto būstuose energetinę pusiausvyrą Vėžio ženklo atstovams padeda palaikyti fikusas. O harmoniją šeimoje palaikyti padės Vėžio ženklo kambariniai augalai su sultingais stiebais, kuriuos reikia daug laistyti, ir augalai, susibūrę į kompaktiškas krūmines šeimynėles.


Liūtai


Kvapioji gardenija, Valerio sprigė, mimoza, šeriuotoji labravenė, burnotis, japoninė kamelija kinrožė.


Labiausiai liūtai mėgsta šildytis šlovės spinduliuose, be to, juos valdo Saulė, tad ir jų ženklo augalai reikalauja daug saulės, dėmesio ir priežiūros. Liūtams nepatinka kuklios puokštės, net jei jos ir originalios – jiems reikia visko, kas prabangiausia, sukelia susižavėjimą ir pavydą. Todėl rinkdami gėles šio ugnies ženklo atstovams, atkreipkite dėmesį į neįprastus augalus.


Mergelė


Japoninė aukuba, japoninė fatsija, monstera, filodendras, scindapas, lamstas, kambarinis beržas, dracena.


Ant žemės tvirtai stovinti Mergelė atsakinga už nemažai specifinių augalų. Be to, žemės stichijai priklausančią Mergelę globoja ir Merkurijus, todėl šio ženklo augalams priskiriami ir vijokliniai augalai lanksčiais stiebais.

Praktiškoji Mergelė globoja ir įvairius vaisius bei daržoves. Visuose Mergelės augaluose glūdi energija, kuri padeda po šiuo ženklu gimusiems žmonėms išlaikyti gerą fizinę ir emocinę formą bei išvalo namų atmosferą. Jei Jaučio ženklo augalai suteikia papildomų jėgų ir ištvermės, Mergelės ženklo augalai rūpinasi sveikata. Ženklo pavadinimas yra apgaulingas – atrodytų, Mergelė turi būti be galo moteriška, tačiau šiam ženklui kaip tik būdingos vyriškos savybės, racionalus protas ir logika.


Svarstyklės


Achimenė, baltoji azalija, valgomasis ananasas, paprika, plunksninė celiozija, ilgažiedis cestras, smulkiažiedė chrizantema, heliotropas, kinrožė, plačialapė hortenzija, lelija.


Pagrindinė Svarstyklių savybė – harmonizuoti erdvę aplink save. Šio oro ženklo atstovai negali ramiai praeiti pro netvarką, ignoruoti blogą kvapą ar nepamėginti iš neišvaizdaus daikto padaryti ką nors ypatinga. Šiems estetams reikia dovanoti tik rafinuotas kompozicijas – net jei tai viena gėlė, ji turi būti išskirtinė, pavyzdžiui, orchidėja. Pagal energetiką Svarstyklėms tinka augalai su spalvingais lapais, neįprastais žiedynais ir vaisiais – Kinrožė, krotonmedis, ar hortenzija.Skorpionas


Kaktusas, durnaropė, stapelija,, alijošius, tikroji dracena, oleandras, tigrinė faukarija.


Žmonių, gimusių po Skorpiono ženklu, energetika yra stipriausia. Iš visų augalų jiems labiausiai tinka azalija, kuri „jaučia“ šeimininkų būsenas ir moka prie jų prisiderinti: jei Skorpionas apatiškas, azalija suteiks jam jėgų, o jei įsiaudrinęs ar susijaudinęs – sugers dalį negatyvios energijos. Skorpionams netinka ciklamenas – labai stiprios energetikos augalas, bei žibuoklė – trapus augalas, kuris greitai žūva skandalų ir stiprių vibracijų atmosferoje. Skorpiono augalų charakteris susijęs su biblinio žalčio – gundytojo įvaizdžiu, todėl didesnė dalis šio ženklo augalų po patrauklia išvaizda slepia nuodus ar nemalonų kvapą. Skorpionas yra vandens ženklas, jį valdo ugningas ir griežtas Marsas (kartu su Plutonu), todėl šio ženklo augalai yra dygliuoti ir pilni drėgmės. Skorpionams tinka ir vabzdžiaėdžiai augalai, tačiau namų sąlygomis juos auginti labai sunku.Šauliai


Bonsas, kambarinis vynmedis, sansevjera, citrinmedis, raudonoji klivija.


Šių Ugnies stichijos valdomų laisvamanių kūnas ir mintys yra nuolatiniame judėjime. Šauliai visada kažkur skuba, nori mokytis ir tobulėti. Todėl prie šių nepagaunamų entuziastų harmoningai dera labai ilgi, gausiai žydintys augalai su stipriais ir lanksčiais stiebais. Šauliai nesugyvena su ramiu ir santūriu fikusu ir ne mažiau laisvamaniškomis nei jie patys lianomis. Kaip bebūtų keista, Šauliai apskritai mažai su kuo sugyvena – nei azalijos, nei švelnios žibuoklės, nei netgi dygusis kaktusas negali tapti maloniais Šaulio kaimynais. Vienintelę galimybę turi rozmarinas – šiek tiek spygliuočių kvapą primenantis augalas.Ožiaragiai


Dryžuotoji dracena, kvapioji dracena, spygliuočiai, juka, fikusas, smulkialapis fikusas, litopsiai („gyvieji akmenys“), vėduoklinė palmė, paprastasis zamiokulkas („pinigų medis“), storalapis, kalvorė.


Šio žemės stichijos ženklo atstovai išsiskiria pastovumu ir atkaklumu. Jie nemėgsta skubėti, pagrindinis Ožiaragių laimės kriterijus – stabilumas. Todėl šiam ženklui tinka augalai, kurie auga tiesūs ir gyvena ilgai – fikusai, juka, laurų medis... Ožiaragiams tinka azalija – vienas iš gražiausių kambarinių augalų. Stipriam Ožiaragiui, kaip ir Skorpionui, sunkiai sekasi sugyventi su ne mažiau stipriu priešininku – ciklamenu. Ožiaragio ženklo augalai šio ženklo atstovams padeda gerinti fizinę ir emocinę sveikatą, taip pat gerina namų atmosferą, todėl tinka ir kitų ženklų atstovams. Ožiaragis atsakingas už darbą, žmogaus socialinį statusą, todėl bet kuris Ožiaragio augalas yra veiksmingo darbo talismanas – ir darbe, ir biure. Ožiaragis yra vadovo, įstatymų leidėjo ženklas, todėl šio ženklo augalas ypač tinka vadovui arba žmogui, kuris nori tapti vadovu.


Vandenis


Hibridinis galenis („kambarinis klevas“), alokazija, storoji rapėpalmė, citrininis kalistemonas, trispalvis burnotis, puantsetija, stromantė, fitonija, vaistinis braivėlis.


Vandeniai gyvena tik savo idėjomis: jie visada elgiasi taip, kaip jaučia, nepaisydami to, kad savo veiksmais išsiskiria iš minios. Vandeniui tinka nelabai paprasti kambariniai augalai, o gėlių puokštė neturi būti šabloniška. Šiam oro stichijos ženklui geriausia šalia tokių pačių individualybių kaip ir jis pats – galenio, burnočio arba dryžuotsios tradeskantės.

Vandenis simbolizuoja originalias idėjas, tad šio ženklo augalai yra kūrybos talismanas. Bet kuris Vandenio ženklo augalas skatina žmogų ieškoti naujų, netradicinių sprendimų bet kurioje gyvenimo sferoje. Kas jūs bebūtumėt ir kuo beužsiimtumėt, šio ženklo augalai padės jums naujai pažvelgti į senus dalykus.


Žuvys


Vandens augalai, mirtos, paprastasis tryškenis, tramažolė, lizdinė kalnarūtė, orchidėjos, vėduoklinė palmyra, viksvuolė, elninis plačragis, cimbžieda, ripsalis, fikusas.


Šio ženklo atstovams labai patinka gėlės. Ypač jie vertina aromatą, ir tik po to atkreipia dėmesį į gėlės išvaizdą bei naudingas savybes. Melancholiškosioms Žuvims tinka augalai, atkuriantys vidinę pusiausvyrą – hiacintai, alokazijos ir orchidėjos. Neblogas pasirinkimas bus azalija – šis augalais ne mažiau jautrus, nei pačios Žuvys. Ženklo pavadinimas sukelia mintis apie povandeninį pasaulį. Ir iš tiesų, Žuvys yra vandens stichija, kurią valdo jūrų valdovas Neptūnas. Būtent todėl Žuvų ženklui priskirti vandens ir terariumų augalai, taip pat sausumoje augantys augalai, primenantys drėgnose vietose augančias viksvas. Harmoniją ženklui suteikia Venera, kuri kai kuriems Žuvų ženklo augalams suteikė malonų kvapą ar gražius žiedus.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis