5 augalai, kuriuos dėl geros energijos verta auginti namuose

Apie augalų energetiką kiekvienas turi savą nuomonę. Vieni tiki, jog augalai geba skleisti teigiamą ir neigiamą energiją, kiti sako, jog tai tėra pramanas. Aklai tikėti tuo neverta, tačiau sužinoti, kokie augalai gali skleisti gerą energiją, gali būti įdomu.

Augalai, kurių verta turėti daugiau:


1. Pelargonija


Ryškūs ir stiprūs pelargonijos krūmai apsaugos nuo piktos akies, užkalbėjimų ir prakeikimų, sugers pavydą ir piktavališkumą. Jei jus ir jūsų artimuosius kankina naktiniai košmarai ir nerimas, miegamajame ant palangės pastatykite pelargoniją. Ji sukuria jaukią ir malonią atmosferą.


2. Azalija


Šio augalo energija išsklaido liežuvavimą, egoizmą ir smulkmeniškumą, padeda siekti asmeninės sėkmės. Azalija palankiai veikia svetingus, geraširdiškus žmones, dovanoja žvalumą ir sveikatą.


Shutterstock


3. Fikusas


Jei norite kilti karjeros laiptais, bet vis iškyla kliūčių, įsigykite bent vieną fikusą. Šis augalas spinduliuoja energiją, kuri skatina organizacinius gebėjimus, lavina intuiciją ir padeda priimti teisingus sprendimus atsižvelgiant į pasekmes.


4. Chlorofitas


Nepakeičiamas augalas virtuvėje su dujine virykle. Joks gartraukis taip veiksmingai neišvalys oro, kaip 3–4 dideli chlorofitai. Šie augalai ne tik puikiai sugeria teršalus, bet ir palaiko aktyvumą, dovanoja puikią nuotaiką.


5. Dracena


Šis augalas stiprina namuose geranoriškumą ir dvasinę šilumą. Dracena skatina optimizmą, teigiamą energiją ir gerina gyvenimo kokybę. Pačiu stipriausiu laikomas augalas, išaugintas iš mažo daigo.


Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis