Kaip išsirinkti tobulą patalynę?

Kaip išsirinkti tobulą patalynę bei ją prižiūrėti pataria „Bedroommood“ – miegamojo tekstilės profesionalai.

Paskaičiuokime: kiek laiko iš tiesų praleidžiame lovoje?


Vien miegodami mes praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo, tačiau kur dar visos kitos mielos akimirkos, kurios įvyksta lovoje? Nors jos pagrindinė paskirtis – miegas ir seksas, ten ir skaitome, migdome vaikus, žaidžiame su mylimais augintiniais, nors ir prisiekėme to nedaryti, o savaitgaliais net mėgaujamės lėtais pusryčiais. Lovoje verda gyvenimas, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad mūsų ir mylimųjų odą suptų kokybiški, švelnūs patalai, pagaminti iš saugių, švarių medžiagų. 


Ilgapluoštė vieno siūlo medvilnė, sukurta ilgalaikiam naudojimui 


„Bedroommood“ didžiuojasi savo tankia, minkšta ir šilta patalyne, pasiūta iš ilgapluoštės vieno siūlo medvilnės. Būtent tokia medvilnė yra laikoma geriausia pasaulyje. Kuo ilgesnis pluoštas, tuo stipriau ir lygiau suverpta medvilnė, o kuo didesnis siūlų skaičius patenka į kvadratinį audinio colį, tuo minkštesnė, švelnesnė ir patvaresnė yra patalynė. „Bedroommood“ naudojame 300, kadangi toks tankis yra optimalus patalynei – jis užtikrina aukštą kokybę, tarnausiančią ilgus metus.


Tai itin svarbu, kadangi patalynę rekomenduojame skalbti kas 7-10 dienų, vietoje įprastų dviejų ar daugiau savaičių. Kai kuriems toks dažnumas atrodo stebinantis, bet pagalvokime taip: drabužius skalbiame dar dažniau, niekas iš mūsų nedėvėtų tų pačių neskalbtų marškinių dvi savaites. Jei vis dar sunku galvoti apie tokį dažną patalynės keitimą, pagalvokite apie jausmą, užplūdusį po to – pasididžiavimas, kad atlikome nemažą darbą, žinojimas, jog šiąnakt miegosime gaiviai ir ramiai. „Bedroommood“ patalynė atlaikys 200 plovimų, o tai yra maždaug penkeri nuolatinio naudojimo metai. 


„Bedroommood“ įkūrėjai Jurgita ir Tomas.
„Bedroommood“ įkūrėjai Jurgita ir Tomas.
Asmeninio albumo nuotr.


Traškūs ar minkšti patalai?


„Bedroomood“ siūlome rinktis iš dviejų rūšių patalynės komplektų: satino arba perkelio. Abu gaminame iš ilgapluoštės vieno siūlo medvilnės, tačiau skiriasi jos pynimas. 


Perkelis – tradicinis verpalų pynimas, kuris sukuria matinį patalynės paviršių, suteikdamas vėsumo ir trapumo pojūtį. Jo išskirtinumas – ilgaamžiškumas ir minkštumas, o pastarasis didėja su kiekvienu skalbimu. Perkelis – lengvas ir kvėpuojantis, puikiai tinka karštoms vasaros naktims. 


Satino pynimas audiniui suteikia šilkinį minkštumo jausmą ir švelnų blizgesį. Satinas tankesnis ir sunkesnis nei perkelis, bet tiks visiems metų laikams. Ypač mėgiamas prabangos mylėtojų bei tų, kurie renkasi miegoti šiltai ar net yra linkę naktį pabusti dėl šąlančių kojų.


Gamintojo archyvas


Stilinga patalynė be chemikalų


Išsiaiškinus pagrindinius parametrus, skatiname pasidomėti ir audinio kilme, ar jo gamyboje nebuvo naudojami chemikalai. Visa „Bedroommood“ miegamojo tekstilė turi „Oeko-Tex“ sertifikatus, kurie užtikrina, kad medžiagos buvo pagamintos naudojant tik natūralias, mūsų organizmui nežalingas medžiagas. Dėl tos priežasties drąsiai klojame „Bedroomood“ patalus ir savo vaikams – tiesą sakant, jie yra pirmieji, kurie išbando naujų kolekcijų prototipus.


Gamintojo archyvas


Kokybiškam miegui gražioje aplinkoje


„Bedroommood“ miego ekspertų komanda dirba tam, kad galėtumėte susikurti savo svajonių lovą. Neutralios, raminančios spalvos puikiai dera tarpusavyje, tad puikiai papildys bet kokį interjerą ir padės miegamąjį paversti stilingiausiu kambariu namuose. Esame tikri savo produktu, todėl siūlome jį išmėginti ir jums – o jei per 30 dienų patalynės nepamilsite taip, kaip pamilome mes, galėsite grąžinti prekes ir atgauti pinigus be jokių klausimų. Daugiau informacijos www.bedroommood.com


Gamintojo archyvas


Gamintojo archyvas


Gamintojo archyvas


Specialus pasiūlymas MANO NAMAI skaitytojams! Gaukite 20 proc. nuolaidą patalynei ir nemokamą pristatymą su kodu SALDZIU20. Pasiūlymas galioja iki 2019 metų spalio 2 dienos.

Užsakymo nr.: PT_57192

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis