6 paprasti būdai reguliuoti šviesos srautą namuose

Saulės šviesa mus džiugina, ypač niūriuoju metų laiku jos ilgimės ir gaudome kiekvieną spindulėlį, tačiau įsibėgėjus pavasariui ir vasarą ryškūs saulės spinduliai dažnai vargina ir mes ieškome būdų, kaip juos prislopinti. Naktį, kai mūsų miegą trikdo šviečianti pilnatis ar gatvės žibintai, dangstome langus, nes norime gerai išsimiegoti. Klientai dažnai mini šias situacijas, todėl siūlome šešis efektyvius sprendimus, kaip apsisaugoti nuo pernelyg ryškios saulės ar mėnulio šviesos.

1. Tikrai sunku užmigti, jeigu į kambarį patenka šviesos iš lauko. Daug lengviau užmiegame, jeigu tamsu ir aplinkoje nėra jokių trikdžių. Gana dažnai žmonės skundžiasi, kad jų miegą trikdo šviesos iš gatvės. VELUX sukūrė puikią išeitį - tamsinančias užuolaidėles. Jomis galima ne tik reguliuoti įeinančios šviesos kiekį, bet ir visiškai užtemdyti kambarį. Pagamintos iš neperšviečiamo audinio, lengvai valdomos užuolaidėlės rekomenduojamos miegamiesiems ir vaikų kambariams.


2. Maži vaikai dažnai keliasi vos prašvitus. Kaip padaryti, kad kambarys ilgiau liktų užtemdytas? Tėvai žino – kiekvienam vaikui reikia kokybiško miego, kad šie augtų sveiki ir žvalūs. Saulės spinduliai ankstų rytmetį gali trikdyti mažylio miegą. Rekomenduojame pasirinkti gerą ir efektyvų sprendimą – šviesos nepraleidžiančias užuolaidėles, kurios visiškai užtemdo kambarį pogulio metu ar naktį. VELUX specialiai vaikams sukūrė kolekciją „Labos nakties“. Vaikus pradžiugins užuolaidėlės su mėgstamais personažais: Mike Pūkuotuku, Elza ir Ana, Žaibu Makvynu. VELUX pagalvojo ir apie saugumą – užuolaidėlės neturi jokių matomų virvelių.


3. Stogo langai nukreipti į pietus? Norint sumažinti kambario įkaitimą, efektyviausias produktas – markizės. Lango išorėje montuojamos VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažina pasyvų šildymą iki 76 %. Užtraukus markizes, kambaryje bus palaikoma maloni temperatūra. Markizės permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.


Velux
Velux
Gamintojo archyvas


4. Jeigu norite papuošti kambarį, suteikti jam jaukumo ir tuo pačiu apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, vienas iš būdų – itin dekoratyvių klostuotų ar ritininių peršviečiamų užuolaidėlių įrengimas. Ryškūs šilti atspalviai ne tik bet kokį kambarį pavers jaukiu, suteiks privatumo bei išsklaidys tiesioginę saulės šviesą, bet ir taps gražiu interjero dizaino elementu.


5. Žiemos metu, ypač naktį, pro langus šaltis skverbiasi vidun. Ar įmanoma to išvengti? Tam sukurtos praktiškos, energiškai efektyvios užuolaidėlės, kurios sumažina šilumos nuostolius žiemą bei apsaugo nuo patalpos įkaitimo vasarą. Užuolaidėlės pagamintos iš dvisluoksnio, korio principu suklijuoto audinio su aliuminio pamušalu. Tokia struktūra pagerina šilumos izoliaciją iki 34 %.


6. Jei norite įsirengti užuolaidėlę vonios kambaryje, rekomenduojame rinktis drėgmei atsparią ir tuo pat metu šviesos kiekį reguliuojančią užuolaidėlę. Vis daugiau žmonių pripažįsta, kad dienos šviesos bei šviežio oro reikia ir vonios kambaryje. Natūrali šviesa suteikia patalpai erdvumo pojūtį, langai leidžia efektyviai išvėdinti bei išleisti laukan perteklinę drėgmę. Kokia užuolaidėlė geriausiai tinka? Jei patalpa itin drėgna, VELUX rekomenduoja rinktis horizontalias klasikinio dizaino žaliuzes. Jos lengvai prižiūrimos bei suteikia privatumo. VELUX žaliuzės valdomos be virvelių. Keičiant plokštelių kryptį, lengva nukreipti šviesos srautą ir tokiu būdu reguliuoti šviesos kritimo kampą labai tiksliai.


Patarimas! Užuolaidėlės suteikia papildomą komfortą. Jeigu langai įrengti aukštai, rekomenduojame rinktis nuotolinio valdymo produktus, valdomus elektra arba saulės energija, arba specialią valdymo lazdelę.


Norint užsisakyti VELUX užuolaidėlę, reikia pasitikrinti stogo lango modelį, kuris pažymėtas duomenų plokštelėje ant varčios. Tuomet – išsirinkti norimą modelį, spalvą ir pateikti užsakymą! Visi VELUX langai turi iš anksto įrengtus laikiklius užuolaidėlėms „Pick & Click“, todėl jas įrengti galima itin greitai ir paprastai. Visi VELUX gaminiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant pažangias technologijas, todėl tarnaus ilgus metus. VELUX užuolaidėlėms suteikiama 3 metų garantija.


Daugiau informacijos: https://www.velux.lt/

Užsakymo nr.: PT_57094

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis