Šimtmečio naujovės: intuityvi montuojama technika

Kiekvienas svajojame apie jaukius, patogius namus, kur galime daugiau laiko skirti sau ir savo artimiesiems, greičiau ir geriau atlikti buitinius darbus ir mėgautis geresniu gyvenimu. „Electrolux“ kompanija, viena iš didžiausių buitinių prietaisų gamintojų, jau šimtą metų siekia palengvinti pirkėjų buitį gamindama novatoriškus ir aplinkai draugiškus prietaisus. 100 metų jubiliejaus proga „Electrolux“ pristato išskirtinę, intuityvią montuojamos technikos seriją. 

Lengvai ir greitai


Šiuolaikinis gyvenimo ritmas verčia mus patirti daugiau lengvai ir greitai – būtent tokia ir yra intuityvioji „Electrolux“ buitinė technika. Naujose „SteamBoost“ orkaitėse papildomos garų programos atveria neribotas maisto gaminimo galimybes. Dabar paprasta gaminti maistą skirtinguose drėgmės lygiuose, kildinti tešlą ar šildyti maistą garais, o norint paruošti sveikesnį bei maistingesnį patiekalą galima rinktis 100 proc. drėgmės programą.


Kad gaminimas būtų patrauklesnis ir paprastesnis, verta pasinaudoti naująja „Steamify“ programa – joje pasirinkus norimą temperatūrą orkaitė automatiškai parenka kepimo drėgmės lygį. Lietimu valdomame ekranėlyje vos keliais palietimais galima pasirinkti sultingą ir apskrudusį kepsnį, drėgme prisotintą apkepą ar garintas daržoves. Jeigu norite patirti dar daugiau, prisijunkite orkaitę prie „My „Electrolux“ Kitchen“ programėlės ir mėgaukitės naujais receptais, valdykite orkaitę ir stebėkite kepimo procesą tiesiai iš telefono. Vis labiau populiarėjančios indukcinės kaitlentės ir jau pirkėjų įvertinta „Hob2Hood“ funkcija – belaidis kaitlentės ir gartraukio sujungimas ir valdymas – leidžia kaitlenčių technologijas perkelti į kitą lygį.


Stilius ir funkcija


Šiuolaikinėse virtuvėse erdvė turi būti ir be galo patogi, ir stilinga. „Electrolux“ „SensePure“ kaitlenčių serija sužavės kiekvieną ne tik savo funkcionalumu, bet ir dizainu. Išjungta kaitlentė atrodo lyg juodo stiklo plokštuma, be papildomų valdymo grafikos elementų, bet vos tik paspaudžiamas įjungimo mygtukas, subtilia raudona spalva užsidega inovatyvios valdymo juostos ir kaitviečių vietas žyminti grafika.


Maisto termometras


Tačiau tikroji profesionalaus šefo patirtis perduodama per išskirtinį ir unikalų maisto termometrą. „SensePro“ kaitlentės maisto termometras vieno laipsnio tikslumu matuoja virimo ar kepimo temperatūrą patiekalo viduje, užtenka termometro galiuką panardinti į vandenį ar įsmeigti į kepsnį ir mėgautis tobulu rezultatu. Jei norite atskleisti profesionalių virtuvės šefų paslaptį, „SensePro“ kaitlentėje galite gaminti „SousVide“ gaminimo būdu vakuume.


Panardinkite termometrą į puodą su vandeniu, sudėkite vakuumuotus produktus, gaminkite žemoje temperatūroje ir mėgaukitės išskirtiniais patiekalų skoniais.


Gamintojo archyvas


Naujieji prietaisai išsiskiria savo dizainu, čia vyrauja stikliniai paviršiai, didelis dėmesys skiriamas detalėms. Derinant šios serijos prietaisus išsaugomas vientisas dizainas. Be to, „Electrolux“ prietaisai yra vieni pažangiausių montavimo atžvilgiu: be kitų privalumų, indukcinėms kaitlentėms jau nebereikia palikti papildomų vėdinimo tarpų, o montuojamas indaploves galima įrengti išskirtinio dizaino virtuvėse, kuriose nėra grindjuosčių.


Neribotos kaitlenčių galimybės


Nauja „Sense“ serija atskleidžia neribotas kaitlenčių galimybes. „SenseBoil“ kaitlentėse esantis sensorius užvirus puodui perjungia kaitlentę į saugų kaitinimo lygį – daugiau jokių verdančio skysčio purslų. Norint gaminti tolygioje ir vienodoje temperatūroje (nesvarbu, kepami blynai ar ruošiamas išskirtinis padažas), padės „SenseFry“ kaitlentės. Lietimu valdomame ekranėlyje bei tekstiniame meniu užtenka tik pasirinkti patiekalo gaminimo būdą, o visa kita padarys kaitlentė: rekomenduos optimalią temperatūrą, kepimo laiką ir suteiks papildomos informacijos.


Gamintojo archyvas


„Electrolux“ buitinių prietaisų neaplenkia ir profesionalių technologijų sprendimai, tuo išsiskiria ir naujoji „SensePro“ kaitlentė. Lietimu valdomame ekranėlyje ar su kepimo asistento pagalba lengvai ir greitai galima rasti norimą kepimo programą, kaitlentėje esantis temperatūros daviklis užtikrins tikslų temperatūros palaikymą.


Inovatyvios indaplovės


Dar vienas prietaisas, ypač palengvinantis buitį, – tai indaplovė. Ji ne tik taupo laiką, bet gali išplauti indus kokybiškai ir taupiai. Parduotuvėse galima rasti skirtingiausių indaplovių su įvairiausiu programų pasirinkimu. Kartais programų ir funkcijų yra tiek daug, kad ne visada aišku, kokią programą pasirinkti, todėl naudojame tik kelias pagrindines. Su intuityviomis „Electrolux“ „QuickSelect“ indaplovėmis galite pasirinkti tinkamiausią plovimo būdą vos keliais palietimais.


Gamintojo archyvas


Naujas indaplovės valdymas suteikia galimybę rinktis iš greito ir ekonomiško plovimo, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Belieka valdymo juostoje liečiant pirštu pasirinkti plovimo laiką, įvertinti plovimo ekonomiškumą informatyviame ekranėlyje ir uždaryti indaplovę. Norint galima vos vienu paspaudimu pasirinkti automatinę plovimo programą ar papildomas funkcijas, kurios praverčia plaunant itin nešvarius indus ar trapias stiklo taures.


Naujoji „Electrolux“ intuityvių produktų serija sukurta geresniam gyvenimui. Patogūs sprendimai ir inovatyvios technologijos skirtos tam, kad atrastumėte naujų galimybių atlikti darbams greitai ir patogiai, ir skirtumėte daugiau laiko sau ir savo artimiesiems.


Daugiau informacijos: https://www.electrolux.lt/

Užsakymo nr.: PT_57007

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis