5 natūralūs produktai, apsaugantys drabužius nuo blukimo

Nors šiandien galime rinktis iš plačiausios įvairių skalbimo priemonių pasiūlos, daugelis gręžiasi į natūralesnius, ekologiškesnius pakaitalus. O ar žinojote, kad šie penki buityje randami visiškai natūralūs produktai taip pat gali prisidėti prie jūsų skalbinių geros išvaizdos? Šįkart pristatome 5 priemones, padėsiančias atgaivinti spalvotus ir juodus audinius.

Juodieji pipirai


Šalia įprasto skalbiklio į skalbimo mašiną įberkite arbatinį šaukštelį maltų juodųjų pipirų. Svarbiausia berti juos tiesiai į skalbyklės būgną, o ne į plovikliui skirtą skyrelį. Be to, reikėtų skalbti vėsioje temperatūroje. Pipirai padės pašalinti iš audinių visus skalbimo priemonių likučius – o tai paprastai ir yra pagrindinė spalvų blukimo priežastis.


Druska


Tokį patį efektą pasieksite įbėrę į skalbimo būgną keletą arbatinių šaukštelių druskos. Tai neleis skalbimo priemonei prilipti prie audinio.


Actas


Actas taip pat padės pašalinti audiniui žalingus skalbimo priemonių likučius. Be to, jis veikia ir kaip audinių minkštiklis. Įpilkite į būgną puodelį baltojo acto – nesijaudinkite dėl kvapo, drabužiams džiūstant jis išnyks.


Shutterstock


Citrina


Citrinos sultys – dar viena natūrali priemonė, galinti sugrąžinti jūsų drabužiams ryškumą.


Kitus alternatyvius citrinos panaudojimo būdus rasite ČIA


Kava ar arbata


Tamsių drabužių spalvai paryškinti galima naudoti kavą ar arbatą. Išvirkite porą puodelių kažkurio iš šių gėrimų ir įpilkite jo į skalbimo būgną. Tačiau neužmirškite, kad šis metodas tinka tik skalbiant juodus drabužius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis