9 nesėkmę galintys prišaukti daiktai, kurių geriau nelaikyti namuose

Pasak fengšui ir kitų kultūrinių tradicijų, namuose geriau nelaikyti kai kurių daiktų, nes jie gali prišaukti nesėkmę.

1. Supamoji kėdė

Ką tik sujudėjo kėdė? O gal tai vėjas? Įsivaizduokite seną, girgždančią supamąją kėdę, besisupančią tamsiame kambaryje, ir tikriausiai suprasite, kodėl prietaringi žmonės mieliau renkasi paprastas kėdes, tvirtai stovinčias ant grindų. Pasak airių legendos, tuščia besisupant kėdė – kvietimas prisėsti piktosioms dvasioms. Jei supamoji kėdė juda pati, tai ženklas, kad joje įsitaisė dvasia.


2. Žali dažai

Šis prietaras turi svarų istorinį pagrindą – buvo laikai, kai žali dažai nešė mirtį. 18 a. sintetinius žalius dažus gamino su naujai atrastu komponentu – vandenilio arsenu. Taip – arsenu. Esant drėgmei žaliai dažytos sienos skleisdavo toksiškus garus. Tuo metu ne vienas gamykloje su dažais dirbantis darbininkas susirgo ir mirė. 1822 m. visuomenė buvo informuota apie arseno pavojų, bet net šiais laikais yra prietaringai žalias namų sienas vertinančių žmonių.


3. Sustojęs ar įskilusiu stiklu laikrodis

Fengšui įspėja jokių būdu nelaikyti namuose įskilusių, sugedusių daiktų – jie įkūnija vidinę ir išorinę netvarką, kuriai neturėtų būti vietos jūsų gyvenime. Neveikiantis, įdužusiu stiklu laikrodis – ypač blogas ženklas. Pagal fengšui, laikrodžiai turi tiksliai veikti, antraip nustosite judėti į priekį. Na o sudužęs laikrodis įspėja, kad namuose greitai gali apsilankyti mirtis.


4. Kaktusai

Fengšui teigia, kad spygliuoti augalai, aštrūs paviršiai traukia blogą energiją. Kaktusai ar pan. augalai gali įnešti įtampos į jūsų namus ir santykius. Vienintelė išimtis – rožės, kurių koteliai su spygliais nenuslopina elegantiškų žiedų skleidžiamos pozityvios energijos.


5. Nepaklota lova

Veikiausiai įpykusių tėvų sugalvotas prietaras teigia, kad nepaklota lova (ar net sutrukdymas ją klojant) gresia bemiege naktimi. Įpraskite tvarkingai pasikloti lovą – vienaip ar kitaip, tai – sveikintinas įprotis.


6. Išskleistas skėtis

Tikriausiai girdėtas prietaras. O ar žinojote, kad jo šaknys siekia net senovės Egiptą? Senovėje manyta, kad bet kokio nuo nepalankaus oro saugančio daikto įnešimas į namus yra nepagarba namus saugančioms dvasioms. Baimindamiesi užrūstinti dvasias, žmonės neskleisdavo skėčio viduje.


7. Nudžiūvę augalai

Jei norite, kad namuose cirkuliuotų pozityvi energija, jokiu būdu nelaikykite nuvytusių, nudžiūvusių augalų. Negyvi augalai pritraukia į namus neigiamą energiją. Net ir neprietaringai žvelgiant, apdžiūvę lapeliai ir krentantys žiedlapiai nesuteiks namų aplinkai grožio, svetingumo.


8. Gyvūnų, paukščių iškamšos

Jei jau negyvi augalai pritraukia į namus negatyvią energiją, tai gyvūnų iškamšoms – griežtas draudimas. Ar tikrai norite, kad svečius pasitiktų negyvas elnias? Ar jausitės pozityviai, stebimi negyvų jo akių? Net mažiau prietaringiems šeimininkams patartume nelaikyti gyvūnų iškamšų, juk jos gali atbaidyti potencialius namo pirkėjus. Venkite ir paveikslų, vaizduojančių mūšius, laivo dužimą ir pan.


9. Pasenęs kalendorius

Sakoma, kad pasenęs kalendorius atbaido sėkmę, kaip ir sudužęs laikrodis. Fengšui įspėja – tai gali prišaukti nesėkmę, užkirsti kelią klestėjimui, netgi sutrumpinti gyvenimą. Kam rizikuoti? Verčiau nelaikykite namuose pasenusio kalendoriaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis