Skirtingų kambarių grindų dangos pasirinkimo gidas

Grindys – viena iš brangiausių interjero apdailos medžiagų, tad jų pasirinkimas yra be galo atsakinga užduotis. Renkantis grindų dangą, svarbu įvertinti ne tik su biudžetu susijusius aspektus, bet ir atsižvelgti į savo gyvenimo būdą. Juk būtent grindims reikia atlaikyti purvinus batus, augintinių nagus, baldų kojeles ir pan.

Jeigu jūsų šeima iš lauko su batais parneša daug purvo


Apsaugokite savo namų prieškambarį ir kartu visus likusius namus nuo iš lauko atnešamo purvo, pasirinkdami lengvai valomą grindų dangą. Jeigu pastebėjote, kad grįžus namo nuo batų ant grindų patenka nemažai žemių, smėlio ar žvyro grūdelių, jums labiausiai tiks porcelianinės arba keramikinės plytelės, kadangi jos yra atsparios ir labai lengvai valomos.


Shutterstock


Tokias grindis užtenka prasiurbti ir retkarčiais praplauti drėgnu skuduru. Purvą papildomai sulaikyti gali padėti tamsios spalvos sizalio arba jūros žolės pluošto kilimas.


Jeigu norite stilingiausios grindų opcijos svetainės kambariui


Svetainė yra skirta laisvalaikio leidimui su šeima bei draugais, tad norisi, kad ši erdvė vienu metu būtų ir funkcionali, ir estetiškai patraukli. Jaukią ir tarytum ilgiau pasibūti kviečiančią atmosferą svetainėje lengviausia sukurti medinėmis grindimis. Neverta bijoti medienos nusidėvėjimo, nes erdvei jis suteiks papildomo charakterio.


Shutterstock


Jeigu ieškote itin stilingos opcijos, galite medienos lentutes sumontuoti eglutės forma. Papildomos šilumos ir komforto erdvei suteikti galite minkšto kilimo pagalba.


Jeigu dažnai naudojate valgomąjį


Kaip svetainei, taip ir valgomojo erdvei vienas labiausiai tinkamų grindų dangos pasirinkimų – kietmedžio grindys. Visgi, jeigu bijote, kad kėdžių kojelės gali sugadinti tokių grindų paviršių, po valgomuoju stalu visada galite patiesti kilimą. Taip pat pravartu atminti, kad medines grindis galima atnaujinti ne vieną kartą.


Shutterstock


Jeigu ieškote originalios dangos virtuvei


Virtuvėje grindis įprasta kloti plytelėmis, kadangi jos yra atsparios ir lengvai valomos. Kita vertus, jos yra gan kietos ir, jeigu namuose nėra grindinio šildymo, šaltos. Ieškantiems originalaus sprendimo, gali patikti grindų iš kamštinės medžiagos opcija. Tai yra itin minkštos, šiltos ir atsparios grindys.


Shutterstock


Jeigu norite vonios kambario, kuris primintų asmeninį spa


Tam, kad vonioje jaustumėtės kuo komfortiškiau, idealu įsirengti šildomas grindis. Su tokiomis grindimis labiausia tiktų plytelės, taip pat puikiai tinka vinilinė danga.


Shutterstock


Jeigu norite itin jaukaus miegamojo


Dažnai miegamojo kambariui yra siūlomos kietmedžio grindys, kadangi jos tiek vizualiai, tiek fiziškai yra šiltos ir atrodo itin jaukiai. Tačiau, jeigu norite maksimaliai jaukios bei minkštai atrodančios erdvės, geriausia rinktis švelnią kiliminę dangą.


Shutterstock


Jeigu turite vaikus – vijurkus


Norėdami apsaugoti vaikus nuo nelaimingų atsitikimų, o kaimynus nuo triukšmo, rinkitės kiliminę dangą. Taip pat geras pasirinkimas yra vinilinė danga, kuri yra minkšta, atspari ir lengvai valoma.


Shutterstock


Pasirinkus pastarąją dangą, kambariui jaukumo suteikite žaismingu kilimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis