7 idėjos, kur buityje panaudoti plastikinius maišelius

Plastikinius maišelius galima naudoti ne tik produktams laikyti. Pateikiame septynias idėjas, kur namuose ir už jų ribų dar galima panaudoti plastikinius maišelius.

Daug kas mano, kad plastikinis maišelis turi būti naudojamas tik vieną kartą, o po išmetamas į rūšiuojamų atliekų konteinerį. Vis dėlto, prieš atidedant maišelį perdirbti jį galima panaudoti dar kartą (o gal ir ne vieną).


Įkvėpti portalo „Goodhousekeeping“ pateikiame septynis būdus, kaip panaudoti plastikinius maišelius.


Shutterstock


Plastikinius maišelius galima panaudoti sode, pavyzdžiui, į juos surenkant vaisius ir uogas. Jei jūsų sode užderėjo vaisių, kurie tuoj ims kristi nuo šakų, ant vaismedžio šakos užriškite maišelį – vaisiai kris ne ant žemės, o į maišelį. Šis metodas atrodo visai veiksmingas, tik nepamirškite, kad maišelį reikia gerai pririšti prie šakos, kitaip jį nupūs vėjas.


Maišelius galima naudoti ir apsaugoti kelius. Žinoma, nesiūlome jums naudoti tokios apsaugos žaidžiant ledo ritulį, bet, pavyzdžiui, ravint daržą ji labai pravers – nesusipurvinsite drabužių. Maišelius prie kelių galima prisirišti virvele, o galima nerišti, o tiesiog pasidėti po keliais kai ravite. Tik šitaip gali būti nelabai patogu ravėti, nes kaskart reikės maišelius perkelti į kitą vietą.


Plastikiniai maišeliai gali būti naudojami ir kaip vienkartinių pirštinių alternatyva. Tik tam, kad jie atliktų šią funkciją, maišelius reikia kruopščiai pritvirtinti.


Plastikinis maišelis taip pat gali būti naudojamas ir remonto darbų metu. Tam, kad dažų skardinės dangtelis nepriliptų prie skardinės, tarp jų paklokite maišelį – jis pasitarnaus kaip tarpinė. Taip pat, jei dažymo darbus ketinate tęsti kitą dieną ar vėliau, teptukus sudėkite į plastikinį maišelį – dažai ant jų nesudžius ir nesukietės.


Portalas siūlo ir visai neįprastų maišelių panaudojimo būdų – pavyzdžiui, pasidaryti iš jų pagalvėlę augintiniui. Į pagalvės užvalkalą prikiškite plastikinių maišelių ir užvalkalą užsiūkite, užsekite užtrauktuku ar kitaip kruopščiai užsandarinkite.


Dar vienas neįprastas maišelių pritaikymo būdas – naudoti kaip automobilio apsaugą nuo užšalimo. Tai yra, šoninius vaizdo veidrodėlius reikia apvynioti maišeliais. Kaip aiškina portalas, ryte nereikės nuo jų valyti šerkšno ir ledo.


Toliau pateikiame VIDEO reportažą, iš kurio galite pasisemti daugiau idėjų, kur dar galima panaudoti maišelius:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis