Namų tvarkytojos paslaugos: kiek tai kainuoja?

Namai - tai ne tik keturios sienos, durys ir langai. Namuose mes juokiamės, mylime, auginame vaikus. Svarbiausia, kuriame prisiminimus. Todėl į namus įsileidžiame ne visus. Ne išimtis ir namų tvarkytoja. Norisi patikimo ir atsakingo, gerai savo darbą išmanačio žmogaus.

Renkantis namų tvarkytoją didžiausia pagalba tampa artimieji bei draugai, kurie gali parekomenduoti patikimą žmogų namams sutvarkyti. Geros žinios greitai sklinda, tad verta pasiklausinėti.

Tiesa, dažnai toje pačioje aplinkoje esančių žmonių supratimas ir poreikiai apie namų tvarką bei švarą skiriasi, todėl vienų išgirti ir puikiai įvertinti, kitų gali būti sukritikuoti. Ypatingai svarbu, tvarkytoją pasirinkti atitinkančią jūsų tvarkos požiūrį.

Shutterstock

Siekiant geriausio tvarkingų namų rezultato, būtinas abipusis bendradarbiavimas. Aiškiai išdėstykite savo pageidavimus, įpročius, supažindinkite su savo namais, papasakokite, kokių atsargumo priemonių laikytis ir kt. Nepamirškite, nors namų tvarkos vairą perima tvarkytoja, jūs vis dar esate savo namų šeimininkas, geriausiai žinantis visus namų kampus. Jei norite namų švaros rūpesčius perduoti tvarkytojai ir nebesirūpinti valymo priemonėmis ar šiukšlių maišais, taip ir pasakykite tvarkytojai, nelaukite, kol susipras. Kitaip sakant, nepalikite „kabliukų“. Atrodo smulkmenos, tačiau namai ypatingai privati erdvė, kuriuoje mažiausiai norisi nesusipratimų.

Shutterstock

Pakelkite rankas, kas nenorėtumėte papildomų rankų namų ruošoje? Dažnai rankos nė nekyla, rodosi, kad ši paslauga tikra prabanga ir paprastam mirtingajam neįperkama. Nusišypsokite, tikrai įmanoma, tik pasirinkite sau tinkamiausią namų tvarkymo variantą.

Namų tvarkymo paslaugos Vilniuje įgavo didžiulį pagreitį. Šios paslaugos, tikrai teikiamos ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Pasiklausinėkite kaimynystėje, tikrai atsiras moteriškė, kuri rūpinasi miestelio gyventojų namų švara. Nebijokite klausti. O, į Google paiešką įvedę raktinius žodžius namų tvarkymas Vilniuje, namų tvarkymas Kaune ar namų tvarkymas Panevėžyje, nustebsite kiek pasirinkimų gausite. Namų valymas tapo toks paklausus, kad rinka greitai rado, ką pasiūlyti savo klientui. Ir tai nebeturi to gėdingo šleifo, kurio nestigo anksčiau.

Pirmasis pastovus namų tvarkymas su tvarkytoja, rekomenduojamas kruopštesnis, tai yra ne tik akių lygyje esančių paviršių dulkių nuvalymas, bet ir prisilietimas prie sunkiai pasiekiamų kampelių, kad visi dulkių zuikiai būtų pagauti. Dėl netvarkos nereikia gėdytis ar įsižeisti, jei tvarkytoja užsimena, kad bus gana daug darbo.

Shutterstock

Pirmojo valymo metu daug dėmesio skiriama pamirštiems užkaboriams, virtuvės, vonios ir tualeto patalpoms.

Vienos įmonės pasiteiravome, kiek kainuotų valymas, jei nuspręsitumėme tvarkytis reguliariai, kas dvi savaites. Namų tvarkymas už kartą kainuotų apie:

Ką manote apie tokias kainas? Pasidalinkite komentaruose žemiau!

Šaltinis: www.susitvarkyk.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis