Namai, kaip ir žmonės, gali sirgti. Kaip juos išgydyti? +KONKURSAS

Probiotikai, dar vadinami gerosiomis bakterijomis, tai gyvi mikroorganizmai, kurie natūraliai randami tiek žmogaus organizmo viduje, tiek išorinėje, mus supančioje aplinkoje. Bet kartais jų pritrūksta ne tik mums, bet ir namams, kuriuose gyvename.

Probiotikų svarba mūsų gyvenime. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad probiotikai yra naudingi žmogaus sveikatai, teigiamai veikia žarnyno mikrofloros pusiausvyrą, apsaugo organizmą nuo žarnyno blogųjų bakterijų, stimuliuoja imuninę sistemą, padeda greičiau pasveikti.

Kai trūksta gerųjų bakterijų. Įvairūs veiksniai, tokie kaip senėjimas, stresas, ligos, antibiotikų ar kitų vaistų vartojimas, blogi mitybos įpročiai ir žalingos aplinkos sąlygos, gali sumažinti gerųjų bakterijų kiekį organizme.

Dėl to gali sutrikti žarnyno veikla, užkietėti viduriai, kilti įvairių infekcijų ir ligų pavojus. Kai gerųjų bakterijų trūksta mūsų organizme, jų galime papildyti vartodami fermentuotus maisto produktus ar probiotinius maisto papildus.

Ar pagalvojote, kad Jūsų namai taip pat gali sirgti?! Įprastos cheminės valymo priemonės ne tik teršia namus pavojingomis cheminėmis medžiagomis, bet ir veikia kaip antibiotikai, t.y. sunaikina ne tik blogąsias, bet ir gerąsias bakterijas namuose, pažeidžia mikrofloros pusiausvyrą – atsiranda bakterijų disbalansas, ima vyrauti blogosios bakterijos. Tokia namų aplinka gali būti žalinga ir pavojinga Jums ir Jūsų šeimai.

Kaip švariai ir saugiai valyti namus? Norint išvalyti namus neteršiant jų pavojingomis cheminėmis medžiagomis, galima naudoti natūralias priemones iš gamtos: actą, sodą, citrinų rūgštį ir pan. Bet vargu ar bus taip švaru, kaip norėtume.

Kita išeitis – valyti namus natūraliomis, ekologiškos sudėties valymo priemonėmis. Tačiau ar tai užtikrins sveiką ir saugią namų aplinką?

Vien natūralios ir ekologiškos sudėties nepakanka, reikalinga papildoma pagalba iš gamtos. Pagalba, kuri saugo mūsų aplinką jau daugiau kaip 4 milijardus metų. Tai – probiotikai.

Kodėl verta rinktis PROBIOTIC? Naudojant natūralias, ekologiškos sudėties valymo priemones PROBIOTIC su probiotikais, namai išvalomi švariai ir efektyviai, neteršiami pavojingomis cheminėmis medžiagomis, o namų mikroflora papildoma gerosiomis bakterijomis – jos sukuria natūralią, žmogui palankią mikrobiologinę aplinką, saugančią mus nuo blogųjų bakterijų dauginimosi.

Valymo priemonės „probiotic“ pagamintos iš natūralių, ekologiškų, saugių žmogui ir nekenksmingų gamtai žaliavų. Jų sudėtyje nėra fosfatų, chloro ar kitų pavojingų cheminių medžiagų.

Valymo priemonės „probiotic“ efektyviai valo, šalina nemalonius kvapus ir jų atsiradimo priežastis, užtikrina mikrobiologinę apsaugą net iki 8 dienų. Tinka namams su biologiniais valymo įrenginiais.

Daugiau informacijos: www.probiosanus.com

Ar norite išbandyti šias priemones savo namuose? Atsakykite į klausimą žemiau iki 2018-04-12 ir 2 laimingiesiems padovanosime po rinkinį NATŪRALIŲ Probiotic valymo priemonių su probiotikais!

Sveikiname Jolantą Grišienę ir Agnę Bujienę! Dėl prizų atsiėmimo su Jumis susieksime nurodytais el. paštais.

Užsakymo nr.: PT_77622275

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis