Itin paprasta gudrybė, kaip nesukeliant dulkių debesies sušluoti nešvarumus į semtuvėlį

Kruopščiai iššlavėme visą patalpą, teliko visus nešvarumus sušluoti į semtuvėlį ir išmesti, tačiau tai darant didžioji dalis nešvarumų pakyla į orą, o gal pakilo dar šluojant. Kodėl niekas nesukūrė priemonės ar būdo, kaip sušluotų dulkių nepaleisti vėjais?

Jei kaskart tvarkant namus jums taip pat kyla šis klausimas, įsiklausykite į labai paprastą, bet naudingą „Apartment Therapy“ pateikiamą patarimą.


Didžiausia gudrybė – sušlapinti semtuvėlį. Jei jis sausas, nenuostabu, kad sausi šluotos šeriai dulkes pakelia į paviršių. Visiškai kitokį rezultatą gausime, jei prieš šluodami į semtuvėlį šiukšles kaskart jį sušlapinsime. Galima sudrėkinti semtuvėlį tekančiu vandeniu arba nuvalyti drėgna šluoste – svarbiausia, kad šiukšlėms susemti skirtas paviršius būtų kiek drėgnokas ir dulkės bei kiti nešvarumai prie jo priliptų ir nekiltų į orą. Šluojant jas į sudrėkintą semtuvėlį šiek tiek sudrėks ir šluotos šereliai, tad bus lengviau sušluoti viską nuo grindų.


Dar viena gudrybė, padėsianti veiksmingai sušluoti nešvarumus, yra tokia: labai dažnai į šluotos šerelius įsipainioja dulkių gniutulai, plaukai, plunksnos, trupiniai, kuriuos po to sunku iškrapštyti. Kad nereikėtų jų krapštyti pirštais, prie semtuvėlio rankenos priklijuokite smulkias plastikines šukas arba šepetį: prireikus šluota perbraukite per šukas ir visi į ją įsipainioję nešvarumai įkris į semtuvėlį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis