Kaip pakeisti virtuvės spintelių grindjuostes?

Virtuvės spintelių grindjuostės – tai lentjuostės įrengtos ties spintelės apatine atbraila. Įrengiant spinteles dažnai lieka tarpas tarp apatinės spintelės dalies ir grindų. Spintelių grindjuostės naudojamos tam, kad spintelių įrengimas atrodytų tvarkingai. Grindjuostės pritvirtinamos vinimis prie spintelės apatinės atbrailos, pritaisomi sujungiamieji kampai, lygai taip pat, kaip ir visur kitur namie. Spintelių apvadai lengvai susipurvina, nes dažnai į jas atsitrenkiama kojomis. Nesijaudinkite, grindjuostes galite pakeisti greičiau nei per kelias valandas.

1. Pridėkite atsuktuvo galiuką prie vienos iš grindjuosčių kraštinių ir plaktuku stumkite atsuktuvo galiuką tarp dviejų grindjuosčių, kol jų neišklibinsite.

2. Už grindjuostės užkiškite mažo laužtuvo viršūnėlę ir viena ranka stumkite ją tolyn, o su kita - plėškite grindjuostę nuo paviršiaus. Jeigu ji lūš, nieko baisaus. Toliau stumkite laužtuvo galiuką po lūžusia dalimi ir plėškite grindjuostes, kol jų visiškai nepašalinsite.

3. Įstrižomis replėmis išraukite visus likusius vinis. Nuo spintelės apačios plokščiu peiliu nugramdykite likusius klijus, skiedras ir atplaišas.

4. Jeigu spintelės grindjuostė įrengta kampe, išpjaukite grindjuostės sandūros kampą atvirkščiai. Pjūklu nupjaukite grindjuostės sandūrą 45 laipsnių kampu. Plokščiąją grindjuostės dalį uždėkite ant pjovimo lentos taip, kad pjūklo ašmenys tolygiai nupjautų grindjuostės priekinę dalį. Ilgesnis grindjuostės sandūros kampas turėtų būti gale.

5. Pridėkite grindjuostės pagrindą prie spintelės apačios. Ilgesnį sujungiamosios grindjuostės kampą stumtelėkite į šoną. Tvirtai laikykite grindjuostę esamoje padėtyje ir pažymėkite kitą grindjuostės galą, jei ji pasisuka už kampo. Pažymėkite grindjuostės galą spintelės apačioje.

6. Padėkite grindjuostę ant pjovimo lentos ir nupjaukite kampus pažymėtose vietose.

7. Laikykite grindjuostę spintelės apačioje ir stebėkite, kad anksčiau įrengtos grindjuostės kampo kraštinė sutaptų su dabartine.

8. Viena ranka tvirtai laikykite grindjuostę ir kalkite vinis 25 cm atstumu prie spintelės apatinės atbrailos.

9. Išpjaukite kitą jungiamąją grindjuostės sandūrą, kad ji atitiktų jau įrengtas jungiamąsias dalis, pažymėkite grindjuostės galą ir toliau matuokite, ir pjaukite, kol turėsite reikiamą sandūrų skaičių.

10. Užglaistykite vinių paliktas skylutes ir sujungiamųjų dalių kampus medienos putomis. Nušlifuokite grindjuostes švitriniu popieriumi. Pieštuku defektams užtaisyti užglaistykite nelygumus, skyles ir susikertančius kampus.

===
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 100 Lt vertės prancūziškos kosmetikos gamintojos "L'Occitane" dovanų čekį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis