Patarimas, kuris padės nublizginti bet kurios viryklės paviršių

Riebalais ir maisto likučiais išteptas viryklės paviršius – iki skausmo pažįstama situacija kiekvienoje virtuvėje. Ką naudoti, jei po ranka neturime specialios viryklės valymo priemonės?

Riebalų dėmes nuvalyti sunkiausia, laimei, yra natūralių priemonių, kurios gali veiksmingai padėti, viena iš jų – valgomoji soda. Užberkite sodos ant viryklės paviršiaus, apipurkškite trupučiu vandens ir palikite pusvalandžiui. Po to patrinkite viryklę šiurkštesne kempinėle, sudrėkinta vandeniu (keraminiam paviršiui naudokite minkštą šluostę).


Jei namuose turite vandenilio peroksido, viryklės valymui galite naudoti ir jį. Vandenilio peroksidą sumaišykite su soda ir gautu mišiniu ištepkite nešvarų paviršių. Palikite dešimčiai minučių. Tada užsimaukite gumines pirštines ir kempinėle nutrinkite nešvarumus. Nuskalaukite šiltu vandeniu.


Ko gero, visi esame girdėję, kad nešvarumus puikiai valo ir kolos gėrimas. Užpilkite ant dėmių kolos ir palikite porai minučių. Po to nuplaukite viryklės paviršių kempinėle, sudrėkinta šiltu vandeniu.


Shutterstock


Turėkite omenyje! Kad ir kokią iš paminėtų ar nepaminėtų valymo priemonių naudotumėte, labai svarbu kuriam laikui palikti priemonę ant viryklės paviršiaus. Jei valysite ir trinsite iškart, dėmių gali nepavykti pašalinti.


Stenkitės viryklės paviršių nuvalyti kaskart po valgio gaminimo. Tai palengvins valymo procesą, nes neliks prikepusių ir sunkiai išvalomų dėmių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis