5 laiko patikrintos gudrybės, kaip išblizginti namus

Namų valymas - tai niekada nesibaigiantis procesas. Dalijamės išbandytais metodais.

1. Vis atidėliojate langų plovimą? Norint nenaudoti jokių alternatyvių skysčių, tačiau siekiant, jog langai švytėtų, į vandenį, kuriuo plausite langus, įlašinkite kelis lašelius indų ploviklio.

10 gudrybių, kaip valyti langus, skaitykite ČIA

2. Tviskantiems puodams: kartais puodų dugnas laikui bėgant pajuoduoja, išvalyti praktiškai neįmanoma. Dažniausiai tokius spalvos pokyčius sukelia dažnas naudojimas arba rūgštus maistas. Norite, kad puodas vėl būtų kaip naujas? Tiesiog supilkite į puodą skardinę kolos gaiviojo gėrimo (arba tiesiog tiek, kad kola padengtų juodumą) ir pastatykite ant viryklės, įjungusios silpną ugnį. Po valandos puodas bus kaip naujas.

Daugiau apie valymą su kola skaitykite ČIA

3. Sidabras juoduoja, jei naudojate druską, brokolius, žuvis, kiaušinio trynį. Jei tik naudojate šiuos produktus su sidabriniais įrankiais ar indais, tuojau juos išplaukite.

Daugiau gudrybių, kaip valyti sidabrinius daiktus, sužinosite ČIA

4. Namams valyti pasitelkite ir citriną. Pjaustymo lentelę nesunku nuplauti, tačiau į ją labai greitai susigeria skirtingų pjaustomų produktų kvapai. Kad lentelę dezinfekuotumėte ir panaikintumėte nemalonų kvapą, patrinkite ją citrina, palikite 10-15 minučių pastovėti ir tuomet nuskalaukite vandeniu.

Ką dar galima valyti su citrina skaitykite ČIA

5. Rasoja plastikiniai langai? Drėgmę ant stiklo gali eliminuoti radiatoriai ar kiti kaitinimo prietaisai, tačiau jeigu juos ir langą skiria palangė, taip apsunkindama šilto oro cirkuliaciją, ši priemonė gali nepadėti. Trumpesnė, radiatorių nedengianti ar dengianti ne daugiau nei pusę jų pločio palangė šiuo atveju galėtų būti gera išeitis.

Visą straipsnį rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis