7 fengšui patarimai, kaip sutvarkyti savo namus ir gyvenimą

Senosiose fengšui ir kinų medicinos praktikose vyrauja pagarba gamtai ir metų laikų paisymas.

Štai keli feng šui filosofija grįsti patarimai, kurie padės susitvarkyti ne tik namus, bet ir gyvenimą.

Iškuopkite

Rekomenduojame išnešti visus nereikalingus daiktus iš savo namų, biuro, automobilio ir kitų savo gyvenimo erdvių. Atkreipkite dėmesį į tai, ko reikia atsikratyti tam, kad jaustumėtės aktyvesni. Pasistatykite matomiausioje vietoje savo treniruočių įrangą ir rinkitės ryškesnes spalvas. Ir dar. Išsivalykite virtuvę ir ypač šaldytuvą – pasijausite išties neįtikėtinai.

Shutterstock

Išvalykite po daiktais

Dulkės renkasi po daiktais. Šios dulkės formuoja stagnaciją, o stagnacija yra priešingas būvis tekėjimui ir cirkuliacijai. Tekėjimas ir cirkuliacija atneša sveikatą ir gerovę. Jeigu išvalysite vietas po savo sofa, lova, virykle ir šaldytuvu, stagnuojanti energija atsivers ir ims tekėti. Šis veiksmas padės išjudinti įstrigusias gyvenimo sferas, tad pasinaudokite proga!

Išvalykite langus

Tai dar viena šluostės verta vieta, kurią daugelis ignoruoja. Išvalyti langai atveria naują žvilgsnį į gyvenimą. Jei jau pasiryžote tam, nuimkite žaliuzes ir išplaukite jas vonioje. Išskalbkite užuolaidas ar atiduokite jas cheminiam valymui. Nustebsite, koks skirtumas bus namuose!

Shutterstock

Būkite atviri naujoms idėjoms

Peržiūrėkite savo knygų lentynas – gal galite kai kurias knygas paaukoti ar padovanoti savo draugams, kuriems jos galėtų patikti? Taip atlaisvinsite vietą naujoms idėjoms. Vietoj senųjų išsirinkite kelias naujas knygas, kurios įtraukia, yra įdomios ir tuo pat metu lengvos.

Shutterstock

Išbandykite naujus finansinius sprendimus

Pasirūpinkite savo finansų tėkme. Pagalvokite apie keletą būdų, kaip organizuoti, investuoti ir taupyti pinigus. Biudžeto sudarymas, vizitas pas savo finansų patarėją, apskaitos programinė įranga ar sprendimas pirkti viską tik už grynuosius (tai labai veiksminga strategija tiems, kurie kenčia nuo impulsyvaus pirkimo atsiskaitant kreditine kortele) gali paversti turtingesniu.

Valgykite citrinas ir žalumynus

Valgykite daugiau žalumynų – tai padės generuoti daugiau energijos, jausitės švaresni viduje ir labiau spinduliuosite gyvenimu. Ir, žinoma, pradėkite savo dieną su karštu vandeniu ir citrina. Tai du pagrindiniai įpročiai, kurie idealiai tinka visus metus!

Shutterstock

Sutvarkykite savo gyvenimą internete

Internetinė erdvė yra dar viena „aplinka", kurioje gyvename, todėl vertėtų pasitvarkyti. Dauguma žmonių socialinėje žiniasklaidoje praleidžia išties daug laiko, jau nekalbant apie internetinę bankininkystę, nuotraukų saugyklas, darbines bylas, vieną ar kelias elektroninio pašto paskyras ir taip toliau. Atnaujinkite savo internetinį profilį: įkelkite kelias naujas nuotraukas, suteikite naujų spalvų savo asmenybei. Peržiūrėkite savo skaitmenines nuotraukas ir sutvarkykite jas. Tas pats galioja jūsų elektroniniams laiškams ir telefonų adresatams.

Adobe Stock

Ir nepamirškite išsikelti naujo tikslo. Tai gali būti prieskonių darželio ant palangės auginimas, sportas, buto remontas ir kt. Asmeniniai norai kiekvienam metų laikui suteikia daugiau žaismės ir žavesio. Ir tai yra puikus būdas mėgautis gyvenimo pokyčiais ištisus metus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis