11 patarimų, kaip namų valymui panaudoti degtinę

Namuose turėkite butelį degtinės valymui ir dezinfekcijai.

Langų valiklis

Gana naudoti chemikalus. O kad neliktų dėmių nuo muilo ir vandens suvilgykite medžiagos gabalėlį degtine ir pavalykite langus. Taip pat galite užpurkšti degtinės ant stiklo ir nublizginti.

Dezodorantas kojoms

Jei pėdos turi nemalonų kvapą, ištrinkite degtine – ji puikiai valo ir dezinfekuoja. Galite papurkšti praskiestos degtinės tiesiai į batus.

Pašalinsite klijų likučius

Nuklijavus etiketę dažna lieka klijų likučių. Užpilkite ant tos vietos degtinės ir patrinkite, paskui nuskalaukite vandeniu.

Naikina piktžoles

Norite išnaikinti piktžoles be pesticidų? Praskieskite degtinę vandeniu, įlašinkite kelis lašus indų plovimo skysčio ir apipurkškite šiuo skysčiu piktžoles.

Blizgės plaukai

Degtinė naudinga ir plaukams – kadangi jos pH labai žemas, plaukai blizgės ir bus sveiki. Įpilkite degtinės į šampūno buteliuką – taip praturtintas šampūnas puikiai išplaus plaukus.

Malšina dantų skausmą

Jei ėmė skaudėti dantį, o pas odontologą negalite nueiti, paskalaukite burną degtine, ji – natūralus antiseptikas, kuris ne tik sunaikins bakterijas, bet ir aptirpdys skaudamą vietą.

Kvepės skalbiniai

Kad švarūs skalbiniai kvepėtų, apipurkškite juos neskiesta degtine, paskui pakabinkite, kad išdžiūtų.

Ilgiau išsilaikys pamerktos gėlės

Į gėlių vazą įlašinkite kelis lašus degtinės ir įberkite šaukštelį cukraus, tada pamerktos gėlės ilgiau stovės.

Valo papuošalus

Jei papuošalai nebeblizga, penkioms minutėms pamerkite juos į degtinę, paskui nuskalaukite vandeniu. Degtinė nekenkia deimantams ir kitiems brangiesiems akmenims.

Saugo nuo pelėsių

Kad vonios kambaryje tarp plytelių neatsirastų pelėsių, užpurkškite degtinės ant tarpų, palikite 15 min., paskui nušveiskite šepetėliu ir nuplaukite vandeniu.

Malšina medūzos nudeginimo skausmą

Jei netyčia prisilietėte prie medūzos, žaizdą dezinfekuokite degtine, ji taip pat numalšins skausmą.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis