Valyk namus be chemikalų: natūralus grindų valiklis

Ekologiškai gyventi visai nesunku. Tam pakanka panaudoti namuose jau esančius skysčius ir priemones kitaip. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip pasigaminti natūralų grindų valiklį.

Reikės:

1 stiklinės vandens;
1 stiklinės acto;
1 stiklinės degtinės;
2-3 lašelių indų ploviklio;
5 lašelių eterinio levandų aliejaus;
5 lašelių apelsinų aliejaus;
3 lašelių arbatmedžio aliejaus;
butelio su purškikliu.

Procesas: viską supilkite į atskirą butelį ir suplakite, kol ingredientai susimaišys. Pasirinkite erdvę, kurią valysite, prieš valant perbraukite ją su šluota. Tuomet pasidarytą skystį pilkite į butelį su purškikliu. Kiekį pasirinkite patys, priklausomai nuo to, kokį plotą valysite.

Purkškite jį ant grindų, probleminių vietų ir zonų, kurias norite išblizginti. Išpurkštą plotą nusausinkite su mikrofibros šluoste. Jei visgi norite plauti pasitelkus vandens kibirą ir šluostę, tuomet jūsų pasigaminto ploviklio proporcijos turėtų būti tokios: 0,3 stiklinės degtinės, pusė stiklinės acto, aliejų kiekis išlieka toks pats, tik pridėkite kelis papildomus indų ploviklio lašus. Patariama naudoti 3-4 litrus vandens. Ir Jūsų grindys vėl turėtų spindėti.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namaiprenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis