Kaip derinti dulkių siurblį prie namų

Dulkių siurblį kartais veltui nukišame į kambario ar spintos kampą. Juk jo vaidmuo namuose yra labai svarbus ir turime pripažinti – akivaizdus.

Dulkių siurblys – interjero detalė

Visų pirma, pagalvokime apie tai, kad dulkių siurblį nebūtinai turime nukišti kur nors toli į spintą ar vadinamąjį tamsų kambarėlį. Rinkdamiesi dulkių siurblį apsvarstykite, kokia spalva labiausiai derėtų, pavyzdžiui, prie Jūsų svetainės ir tuomet šis prietaisas taps natūralia interjero dalimi. Juk dabar galima pasirinkti estetiškų formų, įvairiausių spalvų, dekoruotų Swarovski kristalais ir t.t. Tad nebijokite, kad dulkių siurblys gali sudarkyti namų veidą, jei jo nedangstysite – tai tikrai nėra tiesa. Be to, suveiks ir psichologinis principas – ir namus dažniau išvalysite.

Shutterstock nuotr.

Kai trūksta vietos

Žinoma, renkantis dulkių siurblį svarbus ir erdvės kriterijus. Jei gyvenate mažos kvadratūros būste, tuomet geriau rinktis mažesnį prietaisą. Tokiu atveju galėtų praversti rankinis siurblys, kuris yra gan nedidelis ir mobilus, tad jį galima pasitelkti aktyviausiose namų zonose – virtuvė, svetainė ir pan.

Taip pat pravartus variantas, kuris vizualiai derės ir interjere – tai siurblys-šluota. Šio tipo siurblio forma estetiška, elegantiška ir jį galima ramiai laikyti svetainėje. Ne tik nedarkys interjero, bet ir prisidės prie nuolatinio tvarkymosi įpročio kūrimo. Jis yra belaidis, tad jums pavyks pasiekti ir labiausiai užmirštus namų kampelius, tik, žinoma, perkant nepamirškite įsigilinti į jo manevringumą.

Shutterstock nuotr.

Gyvenant dideliame būste

Tokiuose namuose svarbu, kad dulkių siurblys būtų mobilus. Juk kelių aukštų bute ar name nėra patogu kabarotis su didžiuliu dulkių siurbliu. Vienas iš variantų gali būti stacionaraus centrinio įrenginio montavimas. Jo variklis gali būti sumontuotas atskiroje patalpoje, o vamzdžiai išvedžioti po visą namą. Dėl to galėsite tiesiog prijungti ir valdyti bei tempti lengvą žarną ten, kur jums reikia, o ne tampytis su visu prietaisu. Deja, bet norint turėti tokią sistemą geriausia tai padaryti jau prieš projektuojant namus, nes konsultacija su architektais – būtina.

Lekiantiems per gyvenimą

Tiesa, namų tvarkymas – tai savotiška terapija. Tačiau kartais būna gyvenimo etapų, kai tikrai nebelieka laiko namams, o samdytis namų šeimininkę yra per brangu ar nepriimtina. Tokiu atveju galima rinktis dulkių siurblį-robotą. Jis gali pats pasiekti nešvariausius kampelius be šeimininko. Be to, gali darbuotis ir kai esate išvykęs, tad grįžus rasite jau tvarkingą būstą. Toks dulkių siurblys orientuojasi ultragarso pagalba, ištiria visą erdvę ir preciziškai šlifuoja kiekvieną numatytą teritoriją. Jis veikia su įkrautu akumuliatoriumi, tad padirbėjęs grįžta krautis toliau.

Fotolia nuotr.

Nemėgstantiems apsikrauti

Įveikti dulkes ir nešvarumus gali padėti sausai valantis dulkių siurblys. Jis gali išvalyti tiek parketą, tiek kilimą. Tačiau tuomet jau reikės rūpintis ir dulkių maišeliu keitimu – vienkartinių ar daugkartinių. Tad galima pasitelkti ir alternatyvą – cikloninį dulkių siurblį. Jis renka nešvarumus į permatomą konteinerį. Jis paremtas tokiu veikimo principu: viduje sukuriamas oro sūkurys, kurio veikiami nešvarumai nusėda ant konteinerio sienelių, o mažesnes dulkes sulaiko filtrai. Žinoma, tokiu atveju, karts nuo karto teks investuoti į filtrų keitimą.

Įdomu!

„Electrolux“ sukūrė kitokį dulkių siurblį. Išskirtinės gamybos serijos „Ergorapido Swarovski“ – nauja valymo prabanga namuose! Šis naujasis dulkių siurblys, padengtas daugiau kaip 20 tūkstančių kristalų spindesiu, puikiai derančiu su prietaiso funkcionalumu ir ištobulintomis formomis.

„Du viename“ funkcija suteikia galimybę be vargo išsiurbti ne tik grindis, bet ir stalą, baldus, automobile. Manevringumas, ergonomiškas dizainas, dailus antgalis ir dideli galiniai ratukai leidžia lengvai judėti ir prieiti sunkiai pasiekiamas vietas.

Siurblių „Ergorapido Swarovski“ visame pasaulyje yra vos 10 tūkstančių. Lietuvoje juos galima įsigyti tik išskirtinėse parduotuvėse. Kiekis ribotas.

Užsakymo nr.: PT_69512392

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis