Žurnalo „Mano namai“ rugpjūčio mėnesio numeryje – nestandartiniai interjerai

Rugpjūčio mėnesio numeryje žurnalo „Mano namai“ kūrybinė komanda kviečia džiaugtis vasara. Ir ne bet kaip, o surengti tikrą nuotykių bei vasariškų įspūdžių fiestą: moderniame interjere rasti vietos egzotiškiems kelionių įspūdžiams, mažo buto erdvę nuskaidrinti ryškiomis spalvomis, pasisupti hamake, pasidžiaugti brandžios vasaros spalvomis ir levandų aromatu gėlynuose, praleisti savaitgalį stilingame vasarnamyje, pasimėgauti šviežių daržovių derliumi, sukurti namuose tikro poilsio ir puikios nuotaikos atmosferą. Gerų idėjų, kaip tai padaryti, ir dar daugiau rasite rugpjūčio mėnesio žurnalo „Mano namai“ numeryje.Nestandartinėje erdvėje – kontrastingi egzotiški akcentai

Išskirtinio projekto sublokuotame name įrengtame bute buvo siekiama kuo labiau pabrėžti unikalų aukštos nestandartinės erdvės pojūtį ir harmoningai suderinti rytietiškų raštų ekspresiją bei minimalistinį santūrumą.

35 kv. m butas: erdvę nuskaidrino spalvos

Kaip matome pagrindinėje nuotraukoje, erdvės įspūdį įprasta kurti šviesiais atspalviais ar lengvais funkcionaliais baldais, tačiau nedidelį ir tamsų naujos statybos butą projektavusi dizainerė Indra Marcinkevičienė drąsiai laužė taisyklės – ankštą niūrią patalpą nuskaidrino ryškiomis juostomis.

Hamakai ir kabamieji krėslai: idėjos, kaip pritaikyti juos namuose

Daugiau nei prieš tris tūkstančius metų majų sugalvoti kabamųjų krėslų pirmtakai hamakai iki šių dienų išliko patyrę įvairių formos ir paskirties transformacijų. Dizaineriai ir baldų gamintojai siūlo nesuskaičiuojamą daugybę įvairiausių jų modelių. Šio mėnesio numeryje ieškokite idėjų, kaip juos pritaikyti namų erdvėje.

A. Narmonto; Vida Press; žurnalo "Mano namai" nuotr.
Norvegiška vasarnamio versija Lietuvoje

Smalsu, kaip jauna vilniečių šeima norvegišku stiliumi įsirengė nedidelį vasarnamį standartiniame sodo sklype prie Vilniaus? Atsiverskite šio mėnesio „Mano namų“ žurnalą.

Žydintis kiemas levandų apsupty

Rugpjūčio numeryje taip pat pamatysite, kaip veikliai, keturis vaikus auginančiai šeimai pavyko susitvarkyti gana didelį sklypą prie namo ir susikurti įspūdingą žydintį, levandomis apsuptą kiemą be jokios specialistų pagalbos. Šeimininkai pasidalys idėjomis ir gerais patarimais iš savo patirties.

Šaltos vasariškos sriubos

Ką veikti su gausiu daržovių derliumi? Išmėginkite spalvingas, vitaminingas ir gaivias šaltas sriubas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis