Tiems, kas nori sugrįžti į vaikystę: ekskursija po lėlės Barbės namus

Neįtikėtina, bet tai tapo realybe! Kadangi šiemet lėlė Barbė švenčia 60-ąsias metines, būsto nuomos platforma „AirBnb“ nusprendė jos gerbėjus nustebinti ir pakviesti į tikrą Barbės vilą, kurioje gali apsistoti jos gerbėjai!

Pačioje Malibu širdyje esanti įspūdinga Barbės vila bus prieinama „AirBnb“ nuomininkams, 60-metį švenčiančios Barbės rezidencijoje galėsiantiems apsistoti už simbolinį 60 eurų mokestį už naktį. Tokia unikali galimybė pasitaiko kartą istorijoje. Barbės namas duris atvers vos porai dienų – spalio 27–29 d. Tai vienintelė proga tapti prabangios vilos svečiais, kurie galės mėgautis visais įspūdingos rezidencijos patogumais bei susitikti su Barbės draugais ir bent trumpam pajusti, ką reiškia gyventi rožinį Barbės gyvenimą. Tokia laimė nusišypsos vienam laimingajam, o šis galės pasikviesti dar tris savo draugus. 


Savo svajonių namą Barbė įrengė įkvėpta dviejų stilių – modernaus ir praėjusio amžiaus vidurio. Šiuos interjerus skoningai sujungia viloje dominuojanti rožinė spalva. Stilingai įrengta erdvi Malibu vila – su kvapą gniaužiančiu vaizdu į vandenyną. Kalifornijos pakrantės peizažais galima mėgautis ne tik pusryčiaujant terasoje, bet ir mėgaujantis spalvotų burbulų pripildytame baseine po atviru dangumi. 


Airbnb/Splash/Vida Press


Įdomu tai, kad šioje rezidencijoje nėra įėjimo laiptų ir šaligatvių. Pagal žaislinio lėlės namo kopiją pastatytos vilos prieigos yra vos su kelių centimetrų nuolydžiu. 

 

Trijų aukštų viloje taip pat yra vandens čiuožykla, kino teatras, sporto aikštynas, du miegamieji, du vonios kambariai, laisvalaikio ir pomėgių kambarys, muziejų primenantis kambarys-drabužinė, kuriame saugomos realaus dydžio Barbės kostiumų kopijos, pasakojančios ne tik apie skirtingų laikotarpių madas. Kostiumų kolekcija mena pastarųjų 60 metų lėlės, o kartu ir visų moterų karjeros posūkius bei padėtį visuomenėje. Įspūdingo dydžio drabužinėje galima rasti net astronautės kostiumą – visą kelių dešimtmečių sukauptą garderobą svečiai galės netgi pasimatuoti.


Apsistojus šioje rezidencijoje bus galima aplankyti mėgstamiausias Barbės vietas Malibu. Viešnagės metu taip pat bus galima sužinoti ir daugiau Barbės laisvalaikio paslapčių – pabendrauti su garsia Barbės stiliste Jen Atkin, fechtavimo pasimokyti su žinoma aktyviste, pasaulinio garso fechtavimosi medalininke Ibtihaj Muhammad, kulinarijos gudrybių pasisemti iš garsios Malibu šefės Ginos Clarke-Helm, įdomybių apie kosmosą sužinoti iš pilotės ir aviacijos inžinierės Jill Meyers lūpų. 


Airbnb/Splash/Vida Press


Norintieji pasinaudoti vienintele galimybe palio 27–29 dienomis apsistoti Barbės rezidencijoje gali registruotis „AirBnb“ airbnb.com/barbie. Rezervacija prasideda spalio 23 d., 11 val. Tad Barbės gerbėjai, vaikystėje svajoję pagyventi lėlės namelyje, dabar turi galimybę išpildyti svajonę ir bent trumpam apsistoti realaus dydžio įspūdingame Barbės name.


Tiesa, „AirBnb“ skelbime Barbė nurodo, kad jos rezidencijoje draudžiama rūkyti, rengti vakarėlius, vartoti alkoholį ir narkotikus, vestis naminius gyvūnus. „Myliu naminius gyvūnus, bet prašau savo pūkuotus draugus palikti namuose“, – rašoma svečių taisyklėse. Taip pat informuojama, kad dėl saugumo prie baseino negalima gurkšnoti iš stiklinių taurių. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis