Spalį žurnale „Mano namai“ – ryškūs ir kūrybiški namai

„Taisyklės interjere yra skirtos tam, kad jas laužytume“, – mums rengiant straipsnį apie ryškias spalvas pasakė studijos „(Ne)paprasti namai“ įkūrėja Indrė. Ir tikrai: daryti pagal taisykles – paprasčiau, bet jų nepaisyti – įdomiau.  

Štai šiame numeryje publikuojamo interjero projekto autorė Jovita Bingelytė, neradusi galimybių paslėpti ventiliacijos vamzdžio virtuvėje, ėmė ir nudažė jį ryškiai raudonai. Tas kliudęs vamzdis tapo netikėta, neįprasta, bet užtat kūrybiška ir smagia daugiabutyje įrengto buto detale. Juk seniai žinoma: jei negali paslėpti – išryškink.


MANO NAMAI


Kaip matome pagrindinėje nuotraukoje, studijos „O.Gut Design“ kūrybinė komanda įrodė, kad patogiems namams įrengti pakanka vos 25 kvadratinių metrų, suformuotų per pusę padalijus vieną butą. Dar daugiau – mažyčio buto interjerą pavyko sukurti ne tik funkcionalų ir praktišką, bet ir stilingą, ryškų ir žaismingą.


MANO NAMAI


Šio numerio viršelio interjero autorė Olga Kondratova, projektuodama interjerą daugiau nei prieš šimtą metų statytame name įrengtame bute, drąsiai derindama klasikines, antikvarines detales ir modernius metalo, stiklo objektus, sukūrė originalią, elegantišką ir šiuolaikišką gyvenamąją erdvę, stebinančią išskirtiniais dizaino sprendimais.


TIKKURILA


Nustebinti geriau, nei nepatraukti dėmesio, ir tai padaryti yra daugybė būdų – ryškios, akį rėžiančios spalvos, netikėti ir neįprasti jų deriniai, pačių pagamintas šviestuvas ar dekoratyvinių kopūstų puokštė svetainėje ant stalo.


MANO NAMAI


Padarykite, ir niekas negalės pasakyti, kad „taip nebūna“, nes juk jau yra.


MANO NAMAI


Beje, primename, kad prenumeratorius žurnalas pasiekia pirmiausiai! Šio mėnesio išskirtinį prenumeratos pasiūlymą rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis