Naujausiame „Mano namai“ numeryje – tvaraus gyvenimo idėjos

Ne viena rugsėjo mėnesio žurnalo „Mano namai“ tema apie tai, kaip galima, kaip gyventi šiandien, kad nedingtų galimybė būti rytoj. Taikliai apie tai pasakė šiame numeryje publikuojamo namo šeimininkai Lineta ir Donatas Ramonai: „Stengėmės tenkinti savo šiandienos poreikius nemenkindami savo ir supančios aplinkos galimybių tenkinti tų poreikių ateityje“.

Jie ne tik patys name įrengė tausojančią aplinką šildymo sistemą, investavo į saulės energiją, bet ir užkrėtė savo kaimynus tvaraus gyvenimo idėjomis. 


MANO NAMAI


Viršelio interjero šeimininkai Indrė ir Margiris, sukūrę įspūdingus namus apleistame bute, pasakojo viską darę vadovaudamiesi vartojimo mažinimo idėjomis. „Labai paprasta būtų tiesiog nueiti į saloną ir nusipirkti viską vienu metu, tačiau mūsų tikslas – minimalizuoti pirkimą“, – tikino šeimininkai. Ir tikrai nuostabu, kaip jiems pavyko išsaugoti unikalius seno buto architektūros ir apdailos elementus, suderinti skirtingais laikmečiais pagamintus baldus, savo pačių sukurtus daiktus ir atgaivinti išskirtinę erdvę, su kuria, pasak jų, ilgą laiką nebuvo elgiamasi pagarbiai. 


MANO NAMAI


O antrinio dizaino studijos „CooCoo“ įkūrėja Roberta Gabalaitė savo kūrybiškai atnaujintais baldais ir kitokiais interjero aksesuarais dar kartą įrodo, kad, pasak jos, galime gyventi paprasčiau – sumažinti vartojimą ir iš turimų daiktų padaryti unikalų ir funkcionuojantį baldą. 


Taip pat rugsėjį žurnale „Mano namai“ skaitykite:


Madinga tendencija: eklektiškas interjeras


Šiandien apibūdinimas „eklektiškas“ itin populiarus, juo vadiname skirtingų laikotarpių, stilių, tendencijų, faktūrų, spalvų maišymą ir derinimą siekiant sukurti unikalų interjerą, kuris intriguoja, stebina, žavi, o svarbiausia – atspindi jį kuriančio žmogaus asmenybę.


Vida Press


Nors eklektiką teisėtai galime vadinti madinga tendencija, ji skatina be atodairos nepaklūsti mados diktatui, atsispirti pagundai „dėvėti uniformą“ ir nesilaikyti vieno stiliaus kanonų.


Vida Press


Vaikų kambarys: du viename 


Kaip du vaikus „sutalpinti“ viename kambaryje? Paprasta! Išeitis – dviaukštė lova, paliekanti daug vietos žaidimams ir kitiems vaikų poreikiams. Nusižiūrėkite gerų idėjų ir pasinaudokite pasiūlymais ir Lietuvos interjero salonų. 


Aplinkos idėjos: kitokių augalų sodas


„Dizainerio darbas yra sukurti nuotaiką ir įspūdį, kad sodas natūralus, nors tikrojo natūralumo nėra daug – tai iliuzija, ir tai yra menas!“, – įsitikinusi želdynų dizainerė Rasa Laurinavičienė.


MANO NAMAI


Visi gėlėmis besidomintieji žinome jos tinklaraštį „Kitokie augalai“, kiekvienas galime pasigrožėti jos sukurtais MO muziejaus sodo želdynais ir pasidžiaugti, kad šįmet vienas garsiausių šių laikų kraštovaizdžio dizainerių Piet Oudolf pakvietė lietuvę dalyvauti savo projekte. 


Primename, kad prenumeratorius žurnalas pasiekia pirmiausiai!

🌺 Apie specialią šio mėnesio prenumeratos akciją daugiau sužinosite čia 🌺

https://prenumerata.gmzurnalai.lt/index.php?mod=pasiulymai&ik=mn&pasiulymas=858&ak=9WJZtD6esm 🌺

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis