380 kv.m namas Holivudo kalvose, kuris įvertintas 5,4 mln. eurų

Aktorius, dainininkas Harry Stylesas parduoda prabangų namą Kalifornijoje, Los Andželo Holivudo kalvų rajone už 5,4 mln. eurų (6 mln. dolerių).

2017 m. gegužę (praėjus pusantrų metų po įsigijimo 2016 m. sausį) jis pardavinėjo šį namą už 8,495mln. dolerių, vėliau išėmė skelbimą, o dabar nori parduoti jį už mažesnę kainą.


Namo Hollywood Hills rajone plotas – 380 kvadratinių metrų, jame – trys miegamieji, penki vonios kambariai ir vienas atskiras tualetas, pro langus atsiveria vaizdai į Ramųjį vandenyną ir Los Andželo senamiestį.1946 m. statyto namo interjeras modernizuotas, jis atspindi pietų Kalifornijos stilių, kai daug laiko praleidžiama kieme.

Name daug langų per visą sieną, kambarių ir terasų grindys išklotos travertino plytelėmis, lubų aukštis – 3 m. Iš šeimininko miegamojo atsiveria nuostabus vaizdas į miestą. Prabangiame name įrengtas baseinas, sporto salė, namų kino salė ir didelė virtuvė.


Kaip minėta, šį namą H. Stylesas įsigijo 2016 m. sausį, pardavęs namą šalia aktoriaus Channingo Tatumo namų. Pastarąjį jis pardavė nuostolingai – už 3,175 mln. dolerių, nors buvo pirkęs už 4 mln. dolerių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis