Liepą žurnalas „Mano namai“ švenčia 25-ąjį gimtadienį

Mūsų žurnalas kartu su visais savo skaitytojais šį vidurvasarį švenčia – liepą „Mano namams“ sueina 25 metai. 

Ketvirčio amžiaus sukakties proga kūrybinei grupei kilo mintis pažvelgti atgal. Vieną po kito versdami archyvinius „Mano namų“ komplektus peržiūrėjome šimtų mūsų aplankytų interjerų nuotraukas. Net patys nesitikėjome, kad bus taip įdomu, kad matysime tiek daug savitai interpretuojamų kūrybiškų sprendimų, kone kiekvienais metais vis išryškėjančių naujų idėjų ir taip akivaizdžiai besikeičiančių tendencijų. Šiuos savo įspūdžius, pastebėjimus ir nuotraukas sudėjome į specialiai gimtadieniui skirtą retrospektyvos rubriką ir siūlome jums kartu su mumis pažiūrėti, kaip keitėsi mūsų namai.


MANO NAMAI


Liepą žurnale – dar daugiau. Pakviesime apsilankyti išskirtiniame šeimos name, kurį projektuodama architektė Romualda Dainelienė laikėsi pagrindinės taisyklės – nesilaikyti jokių taisyklių, todėl interjeras išėjo toks, kokio norėjo šeimininkai – netradicinis ir šiek tiek „crazy“, su daug spalvų ir ne „derintas suderintas“.


Enrika Samulionytė


O štai nedidelio Paryžiaus buto projekto autorės stengėsi mažą erdvę paversti komfortiška, praktiška ir žaisminga gyvenamąja erdve jaunam miesto žmogui ir pagyvino ją spalviniais akcentais.


Beloded Landscaping


Dar nusikelsime į Kijevą – į banguotą sodą. „Mes sukūrėme nuostabų sodą“, – įsitikinusi ukrainiečių biuro „Beloded Landscaping“ kūrybinė komanda, vadindama šį savo kūrybinį projektą širdžiai pačiu brangiausiu.


Enrika Samulionytė


Taip pat pakviesime pasidomėti, kaip namuose rasti jaukią vietelę, kur būtų galima ramiai pabūti pačiam su savimi, ir kokie aksesuarai padės ją susikurti, pasidalinsime poilsio zonos kieme idėjomis ir pasiūlysime namie pritaikyti vis dar labai madingą džiunglių paletę ir dar daugiau.


Be to, žurnalo gimtadienio proga – ypatinga dovana jums: šį mėnesį užsiprenumeravę „Mano namus“ metams, galite laimėti gražų, stilingą, juodą „Snaigės“ šaldytuvą „Retro“. Dar viena gera proga džiaugtis. 


Daugiau apie šią ir kitas prenumeratos akcijas sužinosite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis