Birželį žurnale „Mano namai“ prasideda nuotaikinga vasara!

Švęskime vasarą kartu su birželio „Mano namai“ žurnalu!

Pradėkime kad ir nuo egzotiškų kraštų – redaktorė Danguolė Kiškienė, rengusi straipsnį apie madingiausius šio sezono tapetus, atkreipia dėmesį, kad naujos tapetų kolekcijos pribloškia egzotiškomis spalvomis, fantastiniais motyvais ir efektingais raštais.


Gamintojo nuotrauka, „Little Greene“ tapetai, salonas „Namai ir Objektai“.


Tad kodėl neperkėlus išraiškingų atogrąžų augalų ir nematytų gyvūnų vaizdinių į savo namus, kad ir čia galėtume jaustis kaip šalyje, kurioje niekada nebuvome...  


Sergej Puzanskij


Arba kodėl neįkūrus namuose mažytės, dvelkiančios elegancija ir rafinuota estetika Prancūzijos, kaip tai padarė interjerų kūrėja Marija Orlovienė. „Kurdama savo šeimos namų interjerą pasirinkau prancūziško stiliaus kryptį. Mane žavi spalvos, raštų deriniai, eklektika ir netradicinis rezultatas, kai pavyksta suderinti skirtingų stilių elementus“, – sako dizainerė. 


Sergej Puzanskij


O kitas interjeras, kuriame pakviesime apsilankyti šį mėnesį, priešingai – sužavės skandinavišku paprastumu, išgryninta neutralių atspalvių palete ir praktiškumu. 


Darius Petrulaitis


Tuomet dar nusikelsime į Olandiją, tiksliau – į kraštovaizdžio dizainerės Astos Grabauskienės sukurtą sodą.


Adomas Kaikaris


„Projekto autorė jį vadina olandišku ne tik dėl to, kad namo stilius primena tradicinę nuosaikią šios šalies architektūrą, bet ir dėl optimalaus erdvės panaudojimo – tai taip būdinga mažiems tradiciniams olandiškiems sodams“, – straipsnyje paaiškina mūsų redaktorė Danguolė. 


Solveiga Jančiauskaitė


Norintiems dar daugiau įspūdžių ir veiklos šį mėnesį parodysime, kaip apleistą ūkinį pastatą galima paversti namais vos už 8000 eurų, pakviesime į įspūdingą pirtį „ne kaip pas visus“, pasiūlysime savo sklype pritaikyti visas penkiolika idėjų kiemui atnaujinti arba balkoną papuošti ryškiu rožiniu atspalviu. Nuobodu nebus. Kaip ir turi būti vasarą.


🌺 P. S. Negalime nepasidžiaugti: naujausiais KANTAR spaudos auditorijos tyrimų duomenimis, per mėnesį žurnalą „Mano namai“ vidutiniškai skaito net 70 600 skaitytojų! 🌺


MANO NAMAI


Ačiū, kad esate su mumis, dalijatės įspūdžiais ir kas mėnesį kuriate vis gražesnius namus!


🎁 O kiekvieną mėnesį Jūsų laukia ypatingi prenumeratos pasiūlymai, kuriuos rasite ČIA 🎁

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis