Žurnalas „Mano namai“ gegužę pradeda vasaros sezoną

Daugelis žurnalo „Mano namai“ temų gegužę „persikraustė“ į lauką ir užmiestį.  

Šį mėnesį žurnale rasite praktiškų ir kūrybiškų idėjų, kaip nebrangiai ir įdomiai dekoruoti kaimo sodybos trobą, į kurią tradiciškai atkeliauja viskas, kas nebetelpa miesto bute. Pamatysite skoningai apsodintą šešių arų sodo sklypą, kuriame puošnius gėlynus šeimininkai sukūrė iš to, kuo dalijosi kaimynai, ir sužinosite naujų salotų receptų – kaip gi pavasaris be jų...


Vida Press


Numerio interjeruose taip pat įsisuko nuotaikingi vėjai: dizainerės Šarūnės Šaltenės projektuotame jaunos, aktyvų gyvenimo būdą mėgstančios šeimos bute vyrauja kelionių tema, architekto Kristijono Širvinsko ir jo vadovaujamos architektų studijos „Archidemus“ kurtame senamiesčio bute su jaukiu kiemeliu susipina įvairiausi stiliai – nuo klasikos iki „Boho“, o „Inblum“ architektų išskirtinių formų namo minimalistinis interjeras pro didžiulius langus į vidų įsileidžia įspūdingus gamtos peizažus. Pavartykite.


Dariaus Petrulaičio nuotr.
Dariaus Petrulaičio nuotr.

Viršelio interjeras


Renovuotame sename Vilniaus senamiesčio name įrengtas butas buvo kuriamas žmonėms, kurie nori, kad namai būtų pilni gyvenimo ir spalvų, todėl interjero projekto autorius, studijos „Archidemus“ vadovas Kristijonas Širvinskas s kiekvienai funkcinei erdvei pritaikė vis kitokią stiliaus liniją – pabrėžė Senamiesčio architektūros išskirtinumą, įterpė etnostiliaus motyvų, subtiliai priderino industrinių akcentų ir sukūrė eklektišką „Boho chic“ nuotaiką.


MANO NAMAI


Kuriamės sodyboje: jaukiai, stilingai, nebrangiai


Įsibėgėjus pavasariui per žiemą ištuštėję vasarnamiai, sodo nameliai ir užmiesčio sodybos vėl prisipildo veiklos. Ir jos čia netrūksta... Be sodo, daržo ir gėlynų, dar būtinai norime jaukiai atnaujinti trobos interjerą, tad štai keletas gerų pavyzdžių.


Vida Press


Sodininko kampelis


Jei mėgstate gražinti savo namų aplinką ir darbuotis sode, darže ar gėlyne, jums tikrai pravers patogus sodininko kampelis – tad ir keletas praktiškų patarimų, kur ir kaip jį įrengti.


Shutterstock nuotr.


Prieš ir po projektas


Dviejų paauglių mergaičių palėpė sulaukė gerų pokyčių, kai viena jos gyventoja išsikėlė gyventi kitur, ir visas kambarys atiteko kitai sesei. Mergaitės tėvams buvo ypač aktualus pertvarkų biudžeto klausimas, o pačiai kambario šeimininkei – jaukumas ir estetika, tad planuojant pokyčius teko derinti viena ir kita.


Enrika Samulionytė


Beje, kiekvieną mėnesį Jūsų laukia specialus prenumeratos pasiūlymas! Platesnė informacija Jūsų laukia ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis