Namas, vertas 3 milijonų

34 metų aktorė, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Haylie Duff parduoda savo namus, įsikūrusius pramogų pasaulio atstovų pamėgtame rajone „Studio City“ Los Andželo mieste. 

Namas parduodamas už 3,195 mln. dolerių. Aptvertoje teritorijoje esančiam namui priklauso sūraus vandens baseinas, nemažas kiemas su veja.


Photo Compass/Vida Press


Visiškai įrengtas tradicinio stiliaus namas yra gana naujas ‒ pastatytas 2016 metais. Name yra penki miegamieji ir šeši vonios kambariai. Kai Duff čia įsikėlė prieš trejus metus, name buvo atliktas kosmetinis remontas. Buvo atnaujinta virtuvė su pagal individualų projektą suprojektuotomis spintelėmis, didžiule virtuvės sala.


Apie 465 m² elegantiško interjero name yra du gyvenamieji kambariai bei namų kino teatro erdvė. Dėl dekoratyvių plytelių sienų, išorės sienų apkalos ir kaimiško stiliaus durų šiuose namuose galima pasijusti lyg kaimo sodyboje. Apartamentuose taip pat įrengtos kelios drabužinės ir židinys, suteikiantys prabangos ir komforto pojūtį. Šį įspūdį dar sustiprina tai, kad visiems namuose esantiems miegamiesiems priklauso atskiri vonios kambariai.


Kviečiame pasižvalgyti po šiuos įspūdingus namus nuotraukų galerijoje:Nuotraukų šaltinis: Photo Compass/Vida Press.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis