Balandžio mėnesio MANO NAMAI numeryje įsitikinsite – suderinti galima viską

Nekantraudama kuo greičiau sulaukti to tikrojo pavasario, žurnalo „Mano namai“ komanda balandžio numerį papuošė ryškiomis, linksmomis, keliančiomis šypseną ir užkrečiančiomis gera nuotaika spalvomis.  

Vartydami balandžio numerio puslapius, apsilankysite žinomos dizainerės namuose, kurių įvaizdį visiškai pakeitė spalvingas ryškiomis masyviomis gėlėmis dekoruotas tapetų raštas, apžiūrėsite įsivaizduojamo vaikino Ignoto skliautuotą butą Senamiestyje – jo projekto autorė interjerui parinko egzotišką Maroko motyvų tematiką, užsuksite į naują modernų šeimos namą prie geležinkelio, kuriame pro ilgą stiklinę sieną visos pavasario spalvos veržiasi į vidų.


MANO NAMAI


Dar šiame numeryje tikrai rasite gerų idėjų, kaip kūrybiškai, lengvai ir su polėkiu paties sukurti velykinių namų dekoracijų, apžiūrėsite vešlius angliškus gėlynus, išmoksite išsivirti garsųjį Benedikto kiaušinį (net keliais būdais!), sužinosite, kaip įrengti vos vieno kvadratinio metro daržą, paskaitysite apie labai stilingus zuikius (tiesa, ne visai velykinius) ir dar apie daug kitų įdomių, gražių ir vertingų dalykų.


Enrika Samulionytė


Suderinti galima viską“


Žurnalo „Mano namai“ kūrybinė grupė dizainerės ir salonų „Retroforma“ įkūrėjos Linos Kalinauskaitės namuose lankosi nebe pirmą sykį. Pirmąjį kartą dizainerė dalijosi idėjomis, kaip stilingai pasipuošti Kalėdoms, o šįkart pakvietė į pavasariškai atsinaujinusius, gėlių žiedais ir spalvomis dekoruotus namus.


Norbert Tukaj


Geležinkelis, obelų sodas ir namas name


Pro sklypą prabėganti geležinkelio linija ir senas obelų sodas padėjo išgryninti idėją sukurti namą su ilga stikline siena ir „namuku“ viduje – išskirtinę gyvenamąją erdvę, kurioje keturių asmenų šeima gali dalytis kasdienybės akimirkomis.


Gamintojo „Cole and Son“nuotrauka, tapetai „Curio Vermicelli“, salonas „Retroforma“.


Koralų spalva priverčia šypsotis!


Kai spalvų standartus pasaulinei dizaino industrijai diktuojanti institucija „Pantone Color Institute“ paskelbė koralų spalvą („Living Coral“) 2019-ųjų metų spalva, susidomėję laukėme, kaip ją naudos ir interpretuos dizaineriai bei gamintojai – ji tokia jausminga, virpanti energijos pliūpsniais. O ir mums ar užteks drąsos įsileisti ją į savo namus?


Rima Milaševičienė


Šventinė nuotaika: lengvai ir su polėkiu!


Gležnų žiedų, spalvų, žalumos ir šviesos šiemet Velykoms jau parūpino pavasaris. Jis puikus gamtos dizaineris, ir mes panorome nuo jo neatsilikti savo „teritorijoje“ – namuose. Pažiūrėkite, kokių idėjų sugalvojome ir kaip nesudėtingai, nebrangiai ir su malonumu (!) jas įgyvendinome.


Be to, kaip ir kiekvieną mėnesį, Jūsų laukia ypatingas MANO NAMAI prenumeratos pasiūlymas! Jį rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis