Prabangus namas, kuriame vyrauja elegancija sukurta tik iš kelių spalvų

Baltos ir juodos spalvų derinimas interjere – tikra klasika, kuri niekada neišeis iš mados. Pasižiūrėkite, kaip toks derinimas sukurė itin elegantišką namų aurą Bruce Willis namuose.

Amerikiečių aktorius Bruce Willis su žmona Emma Heming iš niekada nemiegančio Niujorko keliasi į naujus namus saulėtame Los Andžele. Šeima už 9 mln. eurų įsigijo itin prabangų namą vakarinėje miesto pakrantėje.


1207 kv.m namas yra įsikūręs viename išskirtiniausių ir brangiausių Los Andželo rajonų – Brentvude. Jam priklauso įspūdingas 200 a sklypas su žalia veja ir uždaru kiemu, skirtu džiaugtis šiltu Kalifornijos klimatu.


Prabangų namą sudaro šios pagrindinės erdvės: 7 miegamieji bei 5 vonios kambariai. Jame taip pat yra namų kino teatro kambarys, treniruoklių salė, jogos studija, biblioteka ir t.t. Čia netgi galima rasti asmeninį spa su sauna, garų kambariu bei vidiniu baseinu.Naujas garsenybių šeimos būstas išsiskiria savo unikalia architektūra. Jis yra idealiai simetriškas. Pagrindinis įėjimas į namus yra įrengtas tarp dviejų vienodu atstumu vienas nuo kito nutolusių garažų.


Čia tiek interjere, tiek eksterjere vyrauja achromatinė spalvų paletė. Baltos ir juodos spalvų derinimas interjere sukuria itin elegantišką namų vaizdą. Taip pat toks kontrastingų atspalvių žaismas sukuria vizualinį patalpų gylį. Jaukumo erdvei suteikia šilto atspalvio mediena, neutralūs baldų atspalviai bei aukso spalvos aksesuarai.


Išskirtinis šio interjero bruožas – atviras erdvės išplanavimas, kuris neapsunkina judėjimo iš vienos būsto erdvės į kitą. Toks būsto planas leidžia natūraliai šviesai užpildyti visus namų kampelius, todėl interjeras atrodo itin šviesiai bei erdviai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis