Žurnale „Mano namai“ – pavasarinis atsinaujinimas

Po sniegingos žiemos prieškambaris pirmasis sureaguoja į sezono pokyčius: storus paltus ant kabyklos pakeičia lengvesnės striukės, nuo lentynėlės dingsta kumštinės pirštinės, batų lentynoje išsirikiuoja bateliai ir sportbačiai, prie durų vietoj pačiūžų vaikų tyliai laukia kamuolys, o ant lentynėlės prie veidrodžio atsiranda naujas – ryškesnis ar skaidresnis – lūpdažis, nes pavasarėjant kažkodėl norisi atrodyt kasdien vis gražiau. Ir gražinti savo namus.  

Todėl žurnalas „Mano namai“ pirmajį pavasario numerį pradeda nuo prieškambario.


MANO NAMAI


Šį mėnesį žurnalo puslapiuose rasite gerų ir praktiškų idėjų, kaip tai padaryti kūrybiškai ir už gerą kainą. Galbūt jus įkvėps mūsų skaitytojų namuose įvykę prieškambario pokyčiai, o gal įdomių sprendimų, kuriuos galėsite pritaikyti savo namuose, pamatysite lietuvių sukurtuose interjeruose – kiekvienas iš jų savaip įdomus.Arba pasinaudosite prancūzų dizainerių, šiuolaikiškai ir patogiai įrengusių mažutėlę palėpę sename Paryžiaus name, patirtimi.


Shutterstock


Ir, žinoma, nepamirškite sodo – juk jau dabar vis dažniau traukia pabūti lauke – žurnale rasite įdomų straipsnį apie naujas sodo dizaino tendencijas, o neturintiems sodo miestiečiams tikriausiai patiks išmaniųjų vazonų, puikiai tinkamų auginti prieskoninėms žolėms net ir be žemės, idėja.


MANO NAMAI


Pradėkite pavasarį nuo gerų sprendimų! Užsiprenumeruokite žurnalą „Mano namai“ ir ne tik pirmieji tiesiai į savo pašto dėžutę kas mėnesį gausite naują komplektą gerų idėjų, kaip gyventi gražiau, bet ir sutaupysite. 


Specialų šio mėnesio pasiūlymą rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis