Namas, kuriame pro langą atsiveria kvapą atimanti panorama

Lars Ulrich yra danų kilmės muzikantas, kuris geriausiai žinomas kaip amerikiečių trankiojo metalo grupės Metallica būgnininkas. Neseniai buvo paskelbta, kad jis parduoda savo prabangius namus už 10,5 mln. eurų.

Įspūdingo dydžio, net 1207 kv. m užimantis namas, yra įsikūręs nepaprasto grožio San Francisko vietoje, kurioje galima gėrėtis įlankos vandens spalvomis, miesto šviesomis ir net Aukso Vartų tilto vaizdais. Būtent toks paveikslėlis prabangiame muzikanto būste užima svarbiausią vaidmenį. Šis namas Lars Ulrich priklauso nuo 1993 m.


Pastatas yra įsikūręs 80 a sklype. Jį sudaro net 25 kambariai. Name yra 6 miegamieji, 6 vonios kambariai, trys tualeto patalpos. Čia taip pat yra biblioteka, atviro išplanavimo virtuvė, svetainė bei valgomasis. O ką bekalbėti apie penkis židinius?


Taipogi čia galima rasti gausybę erdvių skirtų pramogoms. Pavyzdžiui, šiame name yra įrengta muzikos įrašų studija, požeminė krepšinio aikštelė bei žaidimų kambarys. Gražiai sutvarkytoje namo aplinkoje yra įsikūręs baseinas, sauna bei akmeninė terasa.
Įžymybės namų interjere vyrauja neutrali, saikinga estetika, kuri asocijuojasi su niekada iš mados neišeinančia elegancija. Būste gausu šiltų, neutralių atspalvių, dominuoja modernaus dizaino baldai. Erdvės charakterį kuria architektūrinės detalės – langų bei durų formos, židiniai, įmantrios lubos.


Galima išskirti kelias svarbiausias šio interjero detales. Pirma – milžiniški langai su neapsakomo grožio panorama, kuri tarytum atlieka paveikslo vaidmenį. Antra – įspūdingo aukščio lubos, kurios sukuria erdvumo įspūdį. Taip pat itin ekstravagantiškai atrodo akvariumas vienoje iš vonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis