Įspūdingo dydžio namas, kuriame karaliauja natūrali šviesa

Kviečiame pasižvalgyti po amerikiečių garsenybės namus, kuriuose vyrauja Viduržemio jūros regiono dvasia.

Amerikiečių aktorė bei dainininkė Vanessa Hudgens paskelbė, kad parduoda savo namus, įsikūrusius prabangiame Los Andželo rajone, JAV. Moteris už namus, kuriuose gyveno apie 10 metų, nori gauti 3,5 mln. eurų.


V. Hudgens šiuose natūralios šviesos kupinuose namuose gyveno nuo 2008 m. Prieš dešimtmetį jai šį namą su jam priklausančiu sklypu pavyko įsigyti už 2,57 mln. eurų.


Prabangiame būste yra penki miegamieji, 6 vonios kambariai, milžiniška virtuvė, keli valgomieji bei poilsiui skirti kambariai. Taip pat čia įrengtas didžiulis garažas, kuriame telpa net trys automobiliai. Namą supa gražiai sutvarkyta aplinka.


Vida Press


Vidinio kiemo puošmena – molinėmis plytomis dailintas baseinas su sūkurine vonia bei kriokliu. Šalia jo yra įsikūrusi funkcionali lauko virtuvėlė su valgomuoju. Kiek aukščiau įrengtoje terasoje galima lepintis saulės spinduliais.


Aktorės namuose juntama Viduržemio jūros regiono stiliaus įtaka. Šis stilius čia atsiskleidžia per tokias baldų bei apdailos medžiagas, kaip molį, sendintą metalą, medieną. Taip pat svarbų vaidmenį atlieka spalvos, kurios asocijuojasi su Viduržemio jūros nuotaika, – žaliai mėlyną, ruda, oranžinė, auksinė.Čia dar galima atrasti šiai stilistikai itin būdingas mozaikos detales – mozaika aktorės namuose yra dekoruotas vienas iš židinių. Taipogi reikia paminėti ir kelias išskirtines architektūrines detales, tokias kaip – riestos formos laiptai, arkiniai langai, ypatingas lubų dizainas, židiniai ir pan.


Tokią šiltą ir jaukią interjero tematiką gražiai papildo gausus natūralios šviesos kiekis. Name yra itin daug langų, o antrame aukšte – net keletas balkonų. Maksimaliam šviesos kiekiui pasiekti, būste yra naudojami milžiniški veidrodžiai bei aukso spalvos detalės.

 

 

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis