Namas, į kurį patekti norėtų daugelis: milijonierių gyvenimas iš arti

Pamatykite, kaip atrodo 12,4 mln. eurų vertės namai, kurie priklauso įžymiesiems Kanye West ir Kim Kardashian.

Viena dažniausiai geltonuosiuose spaudos puslapiuose aptarinėjamų porų – Kanye West ir Kim Kardashian, šeimos pagausėjimo proga, nusprendė įsigyti dar vieną prabangų būstą. Šį kartą tai 437 kv.m butas.


Porai šį erdvų būstą, kuris yra įsikūręs Majamyje, su nepaprasta miesto ir paplūdimio panorama, pavyko įsigyti už 12,4 mln. eurų, nors iš pradžių už jį buvo prašoma 13,7 mln. eurų.


Prabangius namus sudaro šios pagrindinės erdvės: 4 miegamieji, 5 vonios kambariai, moderni virtuvė su valgomuoju, atviro išplanavimo svetainė sujungta su oficialia valgomojo erdve, namų kino teatro kambarys ir t.t. Visą butą supa erdvi terasa iš kurios galima grožėtis besikeičiančiomis vandenyno spalvomis. Pastatui taip pat priklauso privati sporto salė, spa bei požeminė parkavimo aikštelė.Būstas yra įrengtas moderniu interjero stiliumi. Čia jau koridoriuje svečiai yra pasitinkami su įspūdingais modernaus meno kūriniais, kurie išryškėja neutraliame apdailos fone. Kadangi interjere vyrauja paprasta spalvų paletę, svarbiausią vaidmenį čia atlieka aiškios, švarios baldų bei aksesuarų formos.


Vienas svarbių dekoro elementų, kuris erdvei suteikia šiek tiek industrinio charakterio, yra metalo detalės. Šiame interjere jų yra išties nemažai – šviestuvai, staliukai, lentynos ir pan.


Esminis akcentas – ryški raudona siena, kuri asocijuojasi su Bauhaus architektūros ir meno mokykla. Tokie ryškūs akcentai yra labai būdingi moderniam interjero stiliui.

 

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis