Svajonių namai: 790 kv.m dviejų garsių tenisininkių būstas, kuris dvelkia elegancija

Sesės Venus and Serena Williams – vienos geriausių tenisininkių pasaulyje. Jos iki šiol dalinosi ne tik ta pačia sportine aikštele, bet ir gyvenamuoju namu. Tačiau neseniai buvo paskelbta, kad sportininkės parduoda savo bendrus, elegancija dvelkiančius namus.

Prabangus 790 kv.m namas yra įsikūręs saulėtoje Floridos valstijoje, JAV. Jis stovi žaliame ir išpuoselėtame, beveik pusės hektaro ploto sklype. Namą sudaro šios pagrindinės patalpos: 6 miegamieji, 7 vonios kambariai ir 2 atskiros zonos tualetui.


Seserys šį būstą įsigijo 1998 metais už 460 tūkst. eurų. Tada jos praleido dvejus metus įsirenginėdamos būstą taip, kad jis atitiktų visus judviejų poreikius bei norus. Kiekviena iš sportininkių sau įsirengė po šviesų bei prabangų miegamąjį, patogią darbo erdvę bei šalia esantį elegantišką vonios kambarį. Tam, kad viena nuo kitos turėtų šiek tiek privatumo, sportininkės pirmąjį aukštą padalino į du atskirus korpusus, į kuriuos yra patenkama per atskirus įėjimus.Pirmame pastato aukšte taip pat yra įsikūrusi bendra atviro išplanavimo gyvenamoji erdvė, kurioje žaviai atrodo skliautinės lubos, poliruotos grindys ir įspūdingo dydžio langai, kurie erdvę užpildo šiltais Floridos saulės spinduliais. Čia taip pat yra kelios poilsio zonos, valgomojo erdvė bei virtuvė. Be viso to, čia dar galima rasti jaukų namų kino teatrą bei funkcionalią sporto salę. Antrajame aukšte yra įsikūrę likę 4 miegamieji.


Šis namas išsiskiria ne tik savo vidumi, bet ir aplinka. Saulės ir vandens procedūromis čia galima džiaugtis 464 kv.m terasoje, kurioje yra didžiulis baseinas, spa, pavėsinė ir net dirbtinis ežeras. Namą gražiai įrėmina kruopščiai prižiūrima veja bei gyvatvorė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis