5 daugiausiai dėmesio gruodžio mėnesį sulaukę interjerai

Šventiniu laikotarpiu namams skiriame ypatingą dėmesį. Tokie buvo ir gruodžio mėnesio interjerai - šventiški, ryškūs ir kupini originalių sprendimų.

* 150 kv.m namai Vilniuje: organiškas 1961 m. pastatyto namo architektūros tęsinys *


Andrius Stepankevičius


Šis 150 kv.m namas yra įsikūręs žaliame ir unikalia architektūra pasižyminčiame Vilniaus rajone – Žvėryne. Būsto savininkai, 4 asmenų šeima, interjero projektavimo užduotį patikėjo interjero dizainerei Eugenijai Augulienei („ebi interjero dizainas“).


Interjerą galite apžiūrėti ČIA


* Medinis namelis, į kurį smagu pabėgti tiek žiemą, tiek vasarą *


Shutterstock


Tarpušvenčiu ne vienas iš mūsų pasvajoja pabėgti į gamta ir pasidžiaugti jos teikiama ramybe. Šis nedidelis namelis – nuostabi tokiam pabėgimui skirta vietelė, kurios teikiamais malonumais smagu pasidžiaugti ir žiemą, ir vasarą.


Kaip jis atrodo, išvysite ČIA


* 167 kv.m namas Vilniaus užmiestyje: skirtingų stilių eklektikos pynė *


Kipras Kasputis


Ši charakteringa erdvė sunkiai telpa į bet kokius standartinius stiliaus rėmus. Pats autorius Šarūnas Širvinskas tokį unikalų interjerą apibūdina, kaip „skirtingų stilių eklektikos pynę“.


Ją įvertinti galite ČIA


* Pasipuošęs studijos tipo butas, kuriame sukurtas kalėdinės idilės jausmas *


Shutterstock


Šis būstas – tarytum paveikslėlis ant kalėdinės atvirutės, kuris įamžina gražiausių metų švenčių laukimo nuotaiką. Puošiant jį buvo atmesti bet kokie „mažiau yra daugiau“ dekoravimo principai. Būsto savininkai drąsiai įsileido švenčių spindesį į savo namus.


Dar pasidžiaugti šventine nuotaika galite ČIA


* Loftas, kuriame persipina persipina ryškios spalvos ir kontrastingos faktūros *


Vida Press


Buvusiame sename industrinės paskirties pastate įrengta didžiulė atvira erdvė virto nuotaikingu ekskliuzyviu menininko loftu, kuriame vyrauja eklektiška estetika, persipina ryškios spalvos ir kontrastingos faktūros, dera skirtingo stiliaus baldai ir originalios, autentiškos detalės. 


Pasižvalgyti po šį loftą galite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis