Medinis namelis, į kurį smagu pabėgti tiek žiemą, tiek vasarą

Šis nedidelis namelis – nuostabi pabėgimui skirta vietelė, kurios teikiamais malonumais smagu pasidžiaugti ir žiemą, ir vasarą.

Šis mažytis miško prieglobstyje įsikūręs namelis yra skirtas atostogoms. Jį supanti nuostabi gamta kiekvienu metų laiku atrodo vis kitaip, todėl ją stebėti čia įdomu yra visada. Žiemą čia žavi sniegu nubalinti medžiai, pavasarį ausis džiugina paukštelių giesmės, vasarą galima uogauti ir skinti žoleles, o rudenį stebėti besikeičiančią gamtos spalvų paletę.


Atostogų nameliui buvo parinkta itin paprasta architektūra ir minimalistinis interjeras. Nors savo forma vasarnamis primena nedidelę dėžutę, jame visko yra užtektinai. Ypatinga vasarnamio dalis – nemaža terasa, kurioje galima pasistatyti kepsninę ir džiaugtis gryname ore pagamintu maistu.


Tiek interjere, tiek eksterjere vyrauja mediena, kuri dėl savo natūralumo ir estetinės šilumos puikiai dera su aplinka. Vizualinis įdomumas čia yra kuriamas kontrasto principu. Eksterjere jis yra kuriamas baltų langų rėmų pagalba, o interjere – tamsios medienos langų rėmų pagalba.Namelio interjere dominuoja paprastumas. Čia visko yra tiek, kad užtektų svarbiausioms reikmėms. Įžengus į namelį pasitinka mažytė virtuvė, kurioje gaminant maistą galima gėrėtis gamtos vaizdu pro langą. Žvilgsnį pakėlus į viršų, galima pamatyti miegamojo erdves (vieną didesnę ir vieną mažesnę). Po kopėtėlėmis slepiasi valgomasis arba tiesiog poilsiui skirtas kampas. Šis kampas taip pat yra ir sandėliavimui skirta vieta.


Dešinėje pusėje esančios, bėgeliais slankiojančios durys veda į funkcionalią vonią. O kairėje esančios durys nuveda į kitą didesnę patalpą, kuri buvo suprojektuota kaip darbo kambarys. Prie lango šioje patalpoje yra įrengta patogi skaitymui skirta zona.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis