Būstas, kuriame sukurta skandinaviško stiliaus ir modernios klasikos interpretacija

(1)

Skandinaviškas interjero dizainas yra kur kas daugiau nei baltos kambario sienos, šviesios grindys bei mediniai dekoro akcentai. Iš tiesų, šis stilius dažnai yra derinamas su kitais interjero dizaino stiliais, taip išgaunant originalias ir nenuobodžias jo interpretacijas. Pavyzdžiui, šiame skandinaviškame interjere yra juntama modernios klasikos įtaka.

Skoningai derinant skirtingus dizaino stilius, į namus galima įnešti geriausius abiejų pasaulių aspektus ir sujungti juos į nepakartojamą visumą. Šis interjeras yra puikus pavyzdys, kaip pasirinkus tinkamas skandinaviško stiliaus ir modernios klasikos detales, galima sukurti harmoningai atrodančia erdvę.


Vida Press


Pagrindiniai skandinaviško stiliaus elementai interjere


Šiam interjerui buvo parinkta skandinaviško stiliaus spalvų paletė. Čia dominuoja pilka ir balta spalvos, kurios pasitarnauja kaip fonas, įrėminantis svarbesnius interjero elementus – baldus, šviestuvus, kilimus, meno kūrinius ir pan. Vizualinio įdomumo interjerui suteikia mėlynos spalvos akcentai.


Kitas svarbus skandinaviško interjero bruožas, kuris gražiai atsiskleidžia šiame interjere, yra išskirtinis dėmesys šviestuvams. Čia jų galima rasti daug ir labai įvairių. Dėl savo išskirtinio dizaino, šviestuvai šiuose namuose prilygsta meno kūriniams.


Gyvumo, spalvos ir papildomos faktūros interjerui suteikia augalai, kurie taip pat yra viena iš svarbiausių skandinaviškų interjerų sudedamųjų dalių.
Svarbiausi pasiskolinti elementai iš modernios klasikos


Vienas pagrindinių šio stiliaus bruožų – išsaugoti klasikiniai architektūriniai elementai (apvadai aplink lubas, duris bei langus), kurie prisideda prie ypatingos interjero atmosferos kūrimo. Jie gražiai įrėmina šiuolaikinę erdvę ir tampa žaviu ir pastebimu akcentu. Labai charakteringai šiame būste atrodo baltos sienų panelės, kurios yra derinamos su pilka sienų spalva. Toks derinys erdvei suteikia papildomo vizualinio gylio, kontrasto ir išraiškingumo.


Kitas svarbus modernios klasikos atributas – tendencijų nesivaikymas. Šio stiliaus interjeruose yra vertinami klasikiniai, laiko patikrinti ir iš mados neišeinantys sprendiniai. Pavyzdžiui, šiame interjere daugumai kambarių yra parinktos eglutės forma klotos grindys (koridoriuje, virtuvėje ir vonioje iš plytelių, o svetainėje, valgomajame ir darbo kambaryje iš parketlenčių).


Vida Press


Paskutinis svarbus modernios klasikos elementas šiuose namuose yra dramatiški bei dėmesį prikaustantys interjero akcentai. Šios stilistikos interjeruose visada galima rasti kelis ryškius ir drąsius akcentus, kurie erdvei suteikia papildomo dramatiškumo. Pavyzdžiui, brangakmenio mėlynumo sofa svetainėje. Taip pat tamsi miegamojo sienų spalva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis