Lapkričio „Mano namų“ numeryje – dar jaukesni namai

Niūriausią metų mėnesį žurnalas „Mano namai“ kviečia apsilankyti išskirtiniuose interjeruose, nusižiūrėti įdomių idėjų ir kurti dar jaukesnius savo namus. Kai už lango rudeniška dargana, pats laikas. 

Įkvėpta rudens


Lygiai prieš metus baigusi kurti projektą bute, įrengtame renovuotame name Vilniaus senamiestyje, studijos „Jurta“ architektų komanda pastebėjo, kad interjerą intuityviai įkvėpė ruduo. Siekiant nedideliam tamsokam vieno miegamojo butui suteikti išraiškos bei gyvybingumo, interjere atsirado daug sodrių tamsiai žalios, raudonos, vario atspalvių, netradicinių derinių bei jaukių faktūrų.


Leonas Garbačauskas


Tai, kas gražu, – taip asmeniška


Ekspresyviai ryškus, drąsus ir originalus interjeras, kurį savo sodybos name sukūrė šeimininkė Eglė Vasiliauskienė, nepaklūsta jokioms taisyklėms ir stulbina nežabota fantazija, sodrių spalvų gausa ir be galo kūrybingai apgalvotais dekoro sprendimais.


Enrika Samulionytė


Laukinės prigimties artefaktai


Kuo sunkiau pasislėpti nuo globalizacijos skatinamo vienodėjimo, tuo įnirtingiau ieškome būdų išlikti saviti ir nepakartojami. Bent savo namuose. Tad nieko keista, kad pirmykščių genčių sukurti dirbiniai įkvėpė interjeruose vis labiau įsivyraujančią vadinamąją tribal tendenciją. Ji siūlo naujai atrasti autentiškų daiktų, rankų darbo šilumos ir unikalaus stilių bei kultūrų mišinio žavesį.


Vida Press


2 kvadratiniai metrai: viskas, ko reikia


Vos 22 kv.m ploto ir 3,3 m aukščio didmiesčio bute architektų komanda iš Taivano sugebėjo suprojektuoti patogią ir visavertę gyvenamąją aplinką jaunai merginai su visomis būtinomis funkcinėmis zonomis ir net vonia.


HEY! CHEESE


Iš kur atsiranda tokie keisti medžiai?


Ar kada nors įsivaizdavote, kad kieme auginamas dekoratyvus spygliuotis galbūt yra sukurtas iš vadinamosios raganų šluotos – genetiškai mutavusio augalo? Dendrologas-mėgėjas Arūnas Bagdonas savo sode turi sukaupęs įspūdingo dydžio – tūkstančio neįprastų augalų kolekciją, tarp kurių yra ne viena dešimtis spygliuočių, atrastų jo paties!


Arūnas Bagdonas


Pamažu pats metas planuotis kalėdines dovanas! Šį mėnesį prenumeratoriai, užsisakę ar pratesę prenumeratą metams, gaus dovaną – PROBIOTIC švarių namų rinkinį. (Daugiau apie šią produkciją galite sužinoti ČIA). Dovanos vertė net 38,93 Eur! Ilgai nesvarstykite – dovanų kiekis ribotas!


MANO NAMAI


Išsamią informaciją apie šį pasiūlymą rasite ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis