Prabangus namas, kuriame taisykles diktuoja angliškas stilius

Amerikiečių komikė bei aktorė Roseann O'Donnell paskelbė, kad parduoda savo namus Naujajame Džersyje, JAV, už šiek tiek daugiau nei 5 mln. eurų. Aktorė šį būstą įsigijo 2013 metais, bet kadangi visi 5 jos vaikai jau užaugo, jai tokia milžiniška erdvė yra tiesiog nebereikalinga.

480 kv.m namą sudaro 6 miegamieji, 7 vonios, erdvi virtuvė, valgomasis, svetainės kambarys, namų kino teatras ir kitos patalpos. Prabangų gyvenamąjį pastatą įrėmina gražiai sutvarkytas 2,3 ha žemės plotas. Nors R. O'Donnell namai yra įsikūrę Naujajame Džersyje, JAV, jiems buvo parinktas tradicinio Angliško kotedžo interjero stilius.


Vida Press


Vos įžengus į šiuos namus, atvykėlius pasitinka erdvus, plytelėmis išklotas prieškambaris su elegantiškais spiraliniais laiptais, kurie veda į antrąjį pastato aukštą. Iš čia galima patekti į šviesią svetainę, kurioje prancūziško tipo langai vizualiai praplečia erdvę. Romantišką nuotaiką čia sukuria fortepijonas pastatytas šviesiausiame kambario kampe.


Vida Press


Viena įspūdingiausių šių namų erdvių – didžiulė virtuvė su prabangiu valgomuoju. Tradiciniu stiliumi įrengtoje virtuvėje dominuoja mediena. Ji erdvę užpildo tiek vizualine, tiek fizine šiluma.


Vida Press


Nišoje įrengtas pagrindinis valgomasis iš visų pusių yra apsuptas langų, todėl atrodo šviesiai ir jaukiai. Prabangos įspūdį jame kuria sietynas nuleistas nuo mozaika puošto stoglangio.


Vida Press


Namą supančiame 2,3 hektarų žemės plote yra įrengtas papildomas svečių namelis su dviem miegamaisiais. Čia taip pat yra baseinas su sūkurine vonia, krepšinio aikštelė, lauko virtuvė ir t.t. Aplinką vainikuoja kruopščiai suplanuota želdinių ir akmenų kompozicija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis