Interjeras, kuriame kiekvienoje zonoje atrasite židinį

Garsus britų fotografas Max Vadukul, kuris yra fotografavęs tokias išskirtines asmenybes, kaip Šv. Motiną Teresę, popmuzikos dievaitę Beyonce bei rokenrolo legendą Mick Jagger, paskelbė, kad parduoda savo 401 kv.m namą Niujorke. Fotografas šį būstą įsigijo 2000 metais už 1,6 mln. eurų, o šiandien jo vertė yra pakilusi iki 4,6 mln. eurų.

Keturių aukštų namas pirmiausias išsiskiria savo istorine praeitimi dvelkiančia išvaizda. Pastatas buvo pastatytas 1899 metais. Žavi, senus laikus menanti estetika atsispindi ir jo viduje.


Vida Press


Pirmiausia čia į akis krenta senos, plačių lentų grindys bei senoviniai laiptai. Taip pat savitai atrodo išlikę apvadai aplink langus bei grindis, kurie kambariams suteikia papildomo gylio. Visgi svarbiausia detalė – autentiški židiniai, kurių šiuose namuose galima rasti kiekvienoje svarbesnėje erdvėje.


Vida Press


Vida Press


Interjere vyrauja paprastumo ir elegantiškumo aura. Tai buvo pasiekta pasirinkus itin minimalią spalvų paletę bei dekoro stilių. Čia naudojamos vos kelios spalvos ir tik patys svarbiausi, aiškią funkciją turintys baldai.


Vida Press


Name visuose kambariuose vyrauja balta sienų spalva ir medaus grindų spalva. Vizualinis įdomumas šiame interjere yra kuriamas ne per spalvų paletę, o per ryškias ir skirtingas tekstūras. Ypatingą vaidmenį čia atlieka originalaus dizaino kilimai.


Vida Press


Vida Press


Erdvei papildomo charakterio suteikia fotografo asmeniniai daiktai, tokie kaip – knygos, gitaros, meno kūriniai. Daugumoje kambarių galima rasti paties Max Vadukul fotografijų. Taip pat svarbu paminėti išraiškingus akcentinius baldus (pavyzdžiui, mėlynos spalvos krėslą miegamajame).


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis