Modernus namas, kurio terasa sužavės daugelį

Dainininkė, dainų autorė ir politinė veikėja Annie Lennox, kuri geriausiai yra žinoma kaip kultinės dainos „The Sweet Dreams (Are Made of This)“ atlikėja, neseniai įsigijo prabangius namus Holivudo kalvose, Los Andžele. Garsenybei šis įspūdingoje vietoje įsikūręs būstas kainavo beveik 4 mln. eurų.

Šį kalvos šlaite įsikūrusį namą 1962 metais suprojektavo architektų duetas – Conrad Buff ir Donald Hensman. Būstą sudaro trys miegamieji, trys vonios ir atviro išplanavimo svetainės, valgomojo bei virtuvės erdvė. Pastatas išsiskiria savo modernia architektūra ir gražiai sutvarkyta aplinka. Vis tiktai svarbiausia čia – nepaprastas gamtos peizažas atsiveriantis pro langus ir iš poilsiui skirtų terasų.


Vida Press


Kuriant būsto interjerą, pagrindinė užduotis buvo sukurti maksimalų šviesos ir erdvės įspūdį. Tai pirmiausia buvo pasiekta milžiniškų langų ir slankiojančių stiklinių durų pagalba. Šios architektūrinės detalės ne tik įleidžia gausybę natūralios šviesos, bet kartu panaikina ribą tarp pastato vidaus ir išorės. Šviesos ir erdvės įspūdžiui sustiprinti buvo parinkta dominuojanti balta apdailos spalva (baltos sienos, balintos kietmedžio grindys).


Erdvei vizualinės šilumos suteikia akcentinės medinės sienos. Jaukumas ir gylio įspūdis čia yra kuriamas nedengtų sijų pagalba, kurios asocijuojasi su kaimišku interjero stiliumi. Taip pat prie jaukumo kūrimo prisideda prabangūs minkštųjų baldų apmušalai.Būste vyrauja minimalistinis dekoro stilius. Erdvė yra neperkrauta nereikalingais daiktais. Susidaro įspūdis, kad kiekvienas baldas bei akcentas čia yra kruopščiai parinktas ir yra funkcionalus bei atliekantis tik jam skirtą vaidmenį.


Vida Press


Galima išskirti keletą svarbiausių šio interjero akcentų: židinys svetainėje, kuris šioje erdvėje atlieka centrinį vaidmenį, taipogi prailginta virtuvės sala su marmuriniu stalviršiu. Kitas svarbus akcentas – stiklinės pagrindinio miegamojo sienos su privačiu įėjimu į terasą ir baseiną. Taip pat neįmanoma nepaminėti pakabinamos kėdės terasoje, iš kurios atsiveria užburiantys kalvų vaizdai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis