366 kv. m būstas, kuris dvelkia niekada iš mados neišeinančia elegancija

Garsi amerikiečių aktorė Meryl Streep ir jos vyras Don Gummer pranešė, kad parduoda savo erdvų ir elegantišką būstą už 21 mln. eurų. Menininkų šeima šiuos namus įsigijo 2006 metais už perpus mažesnę – 9 mln. eurų sumą.

Prabangus 366 kv. m butas yra įsikūręs išskirtiniame Niujorko namų kvartale – „Upės loftuose“ (angl. „River lofts“), kurie stovi ant Hadsano upės kranto. Bute yra keturi miegamieji, darbo kambarys, trys vonios, moderni virtuvė ir jaukus svetainės kambarys.


Erdvė yra užpildyta elegancija ir meno kūriniais, kurie gerai atspindi būsto savininkų charakterius. Moteriškos ir subtilios interjero detalės primena aktorės Meryl Streep gracingumą, o išskirtiniai meno kūriniai asocijuojasi su geru Don Gummer skoniu, kuris yra garsus amerikiečių skulptorius.


Į šį būstą yra patenkama privačiu liftu. Atsivėrus jo durims, įžengiama į erdvę, kurioje jungiasi oficialus valgomasis su svetaine ir TV kampu. Čia svarbiausią vaidmenį atlieka įspūdingas erdvės aukštis ir milžiniški langai su nuostabia Niujorko panorama. Iš šios erdvės stiklinės durys veda į terasą, kurioje galima žavėtis romantiškomis miesto šviesomis.Atviro išplanavimo erdvėje galima išskirti keletą svarbių detalių. Viena iš jų – modernus židinys, kuris strategiškai atskiria svetainę bei valgomąjį nuo TV žiūrėjimui skirto kampo. Kitas svarbus akcentas – unikalus šviestuvas virš valgomojo stalo, kuris atrodo labai skulptūriškai. Čia taip pat didelį įspūdį padaro meno kūriniai, kurių šiuose namuose yra itin daug.


Moderni virtuvė šiuose namuose skendi natūralioje šviesoje. Čia akį labiausiai patraukia patalpos centre įrengta didelė medinė pusryčių sala. Interjero vizualinis įdomumas virtuvėje yra kuriamas derinant skirtingas paviršių spalvas bei tekstūras.


Visgi tikra vyšnia ant torto M. Streep ir D. Gummer namuose yra pagrindinis miegamasis ir jam priklausantis vonios kambarys. Miegamajame yra juntama atsiribojimo nuo likusio pasaulio dvasia. Čia papildomai yra įrengtas darbo bei skaitymo kampas, yra dvi atskiros drabužinės. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis