Ispaniško stiliaus namas, kurio vertė 5,6 mln. eurų

Amerikiečių aktorius Dennis Quaid, kuris geriausiai yra žinomas dėl savo vaidmens kultiniame filme „Spąstai tėvams“ (angl. The Parent Trap), pranešė, kad parduoda savo ispaniško stiliaus namus Los Andžele. Šį namą prieš penkerius metus jis su savo buvusia žmona įsigijo už 4,4 mln. eurų.

568 kv.m namą sudaro šeši miegamieji ir aštuoni vonios kambariai. Čia taip pat yra keli poilsiui skirti kambariai, didelis darbo kambarys, sporto salė, pramogų kambarys, namų kino teatras, įspūdinga virtuvė su pusryčiams skirtu stalu bei atskiras valgomasis. 


Vida Press


Aktoriaus namas yra įsikūręs didžiuliame sklype, kuriame yra įrengta mašinų stovėjimo aikštelė, talpinanti net 10 automobilių. Šioje teritorijoje taip pat yra nemažas baseinas su poilsiui skirtu kampeliu. Be viso to, čia taip yra ir jaukus, žaliuojantis sodas. 


Šis būstas buvo pastatytas 1920-taisiais, ir nors jis buvo renovuotas, jis išlaikė nemažai žavių to laikmečio architektūrinių detalių. Galima išskirti kelis itin svarbius architektūrinius elementus: vitražiniai langai, akmeniniai laiptai, arkinės durys. Dar vienas išskirtinis, senus laikus menantis akcentas – metalinis sietynas prieškambario erdvėje. Namai yra įrengti ispanišku stiliumi, kuris yra ypatingas tuo, kad jame itin žaviai dera senoviniai ir šiuolaikiniai dekoro elementai. Tai eklektiškas stilius, kuriame yra derinami iš pirmo žvilgsnio nederantys interjero akcentai, tačiau jie sukuria charakteringą visumos jausmą. Tai puikiai atsispindi ir šiame būste.


Vida Press


Tikriausiai viena svarbiausių erdvių, kuri palieka neišdildomą įspūdį, yra pirmame namo aukšte įrengta svetainė. Šiame kambaryje pirmiausia į akis krenta įspūdingas erdvės aukštis, kurį pabrėžia neuždengtos medinės lubos. Metalinės juodos lubų sijos ir nuo jų kabantis sietynas dera su arkinių langų rėmais ir suteikia erdvei kontrasto. Čia taip pat svarbų vaidmenį atlieka jaukumo simbolis – židinys. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis