5 daugiausiai dėmesio kovo mėnesį sulaukę interjerai

Pavasaris jau atėjo! Bandome jo ieškoti ir tarp šio mėnesio populiariausių interjerų.

1. Krepšininko Artūro Jomanto namai Vilniuje: tegyvuoja moderni klasikaŠis modernios klasikos stiliumi įrengtas būstas priklauso krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ kapitonui Artūrui Jomantui. Užduotimi – sukurti nuosavų namų viziją atitinkantį interjerą, krepšininkas pasidalino su interjero studija „Interjero dizainas NOI“.


Visą interjerą galite apžiūrėti ČIA


2. 140 kv.m namas Kanadoje, kurį praminė „atsipalaidavusiu“Šis namas – dar viena pamoka apie tai, koks įkvepiantis gali būti architektūrinis paprastumas. Nedemonstruojantis jokių šeimininkų įgeidžių ir visuomenės statuso, rafinuotai atspindintis tam tikrą gyvenimo filosofiją, kuriai labai svarbus ne tik komfortas, bet ir santykis su supančia gamta.


Po šį namą galite paklaidžioti ČIA


3. 50 kv.m butas Vilniuje, kuris įrengtas pagal fengšui principusNe itin didelis, jaunam vyrui priklausantis butas yra Antakalnio mikrorajone, Vilniuje. Buto interjerą kūrusi holistinio interjero dizainerė Živilė Stasiūnė sako, kad namų erdvė turi būti ne tik estetiška ir miela akiai, bet ji taip pat turi būti patogi naudojimui. Projektuojant šį interjerą, buvo priimti universalūs sprendimai, kurie laikui bėgant neprarastų savo svarbos ir netaptų „balastu“.


Kaip dizainerei tai pavyko, pamatysite ČIA


4. 80 kv.m namas Kaune: interjeras, kuris neįtelpa į konkrečius rėmusŠis namas priklauso jaunai šeimai gyvenančiai Kaune. Prieš pradedant kurti interjerą, pagrindinis savininkų noras buvo sukurti harmoningą, jaukią ir asmenišką erdvę. Ši užduotis buvo patikėta interjero dizaino studijai „Interjero dizainas NOI“.


Pasižvalgyti po namą galite ČIA


5. Nomedos Marčėnaitės pavyzdys, kaip garažas gali virsti gyvenamąja erdveMenininkė ir visuomenininkė Nomeda Marčėnaitė buvusiame garaže įrengė gyvenamąją erdvę. Jai apibūdinti tiktų šios moters vestų televizijos laidų pavadinimai: „Kitaip. Su Nomeda“ ir „Skanūs pokalbiai“.


Išsamus interjeras ir straipsnis yra ČIA


Annos Stanevičienės, Leono Garbačausko, Rūtos Strakšaitės, Francis Pelletier nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis