„Mano namų“ balandžio numeryje – pavasario ženklai

Pavasario ženklų vis daugėja ne tik už lango, bet ir namuose: dienomis vis plačiau atveriame balkono duris, pavakariais ilgiau užsibūname terasoje, o pašvietus saulei planuojame pavasarinį atsinaujinimą. Juk pavasarėjant visada norisi tvarkingiau, gražiau, stilingiau. Apie tai šį mėnesį – ir daugelis leidinio „Mano namai“ temų.

„Dizaino pamokos“ patars, kaip į namus įleisti vieną ryškiausių šių metų pavasario interjero dekoro tendencijų – visų žalių atspalvių vešlia augmenija pasipuošusius raštus.

Pamatysite – kartais tikrai užtenka ir vienos pagalvėlės pakeisti įvaizdžiui.

Jei norisi daugiau – pakeiskite ir užuolaidas. Nebūtina pirkti naujų – per savaitgalį madingai nudažykite tas, kurias jau turite. O tuomet prie lango komponuokite jaukią poilsio zoną. Juk vaizdas už lango vilioja daug labiau nei jaukūs namai, o trys skirtingi prie lango įrengtų svetainės poilsio zonos fragmentai ir geri pasiūlymai iš salonų bei interneto parduotuvių padės ją sukurti pavasarišką ir stilingą.

Dar daugiau idėjų, kaip lengvai, greitai bei kūrybiškai atnaujinti ir sutvarkyti namus, rasite „Praktiškų sprendimų“ skiltyje, o jei jau labai traukia į sodą, žurnalo puslapiuose pasidomėkite, kokias gėles mūsų botanikė Teresė pataria sodinti kiemo poilsio zonoje.

Kaip visada, šį mėnesį pakviesime apsilankyti lietuvių dizainerių sukurtuose namuose. Tiesa, iš didmiesčių šįkart keliamės į mažesnius Lietuvos miestelius. Vasarnamis Pervalkoje nustebins jaukia ir modernia poilsiui skirta aplinka, renovuotas namas Druskininkuose – šiltos prabangos įvaizdžiu, o standartiniame senos statybos bute Ukmergėje įrengtas urbanistinis, loftą primenantis butas – sumaniais sprendimais ir neįprastomis idėjomis.

Primename, kad žurnalas MANO NAMAI pirmiausiai pasiekia prenumeratorius! Šį mėnesį prenumeratoriai, užsisakę ar pratesę prenumeratą metams, gaus dovaną – prabangų RENE plaukų priežiūros rinkinį „RENE FURTERER VOLUMEA“. Dovanos vertė net 44 Eur!

Daugiau informacijos apie žurnalo prenumeratą metams už 20,99 Eur ČIA

Vida Press, Leono Garbačausko nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis